Entradas

Sábado

1

Outubro

La Mirona, Salt

Sábado

1

Outubro

Estraperlo Club, Badalona

Venres

7

Outubro

Venres, 7 Outubro

Talco @ Extremúsika 2022

Festival Extremúsika,

08 Out
09 Out

Sábado, 8 Outubro

Lion's Law @ Crash Fest 2022

Crash Fest, Portland

Sábado

8

Outubro

Murallón de Son, Pontevedra

Sábado

8

Outubro

Estraperlo Club, Badalona

Sábado

15

Outubro

Sala Zero, Tarragona

Xoves

20

Outubro

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Venres

21

Outubro

RCA CLUB, Lisboa

Sábado

22

Outubro

Sala Nazca, Madrid

Domingo

23

Outubro

Estraperlo Club, Badalona

Venres

28

Outubro

Venres, 28 Outubro

Talco @ St Petersburg

Opera Concert Club, St. Petersburg

Sábado

29

Outubro

Sábado, 29 Outubro

Talco @ Moscow

Arbat Hall, Moscow

29 Out
31 Out

PintorRock, El Morell

Sábado

29

Outubro

Sala Lopez, Zaragoza

Sábado

29

Outubro

Estraperlo Club, Badalona

Domingo

30

Outubro

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Xoves

3

Novembro

Xoves, 3 Novembro

Booze & Glory @ Múrcia

Garaje Beat Club, Múrcia

04 Nov
05 Nov

Venres, 4 Novembro

CALAVERA FEST 2022 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona

Venres

4

Novembro

StageLive, Bilbao

Sábado

5

Novembro

Sábado, 5 Novembro

Booze & Glory @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña

Sábado

5

Novembro

Sala Nazca, Madrid

Domingo

6

Novembro

Domingo, 6 Novembro

Booze & Glory @ Oviedo

Galaxy Gong Club, Oviedo

Domingo

6

Novembro

Estraperlo Club, Badalona

Martes

8

Novembro

Martes, 8 Novembro

Booze & Glory @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid

Mércores

9

Novembro

Mércores, 9 Novembro

Booze & Glory @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza

Xoves

10

Novembro

Xoves, 10 Novembro

Booze & Glory @ València

Rock City, Almassera, València

Venres

11

Novembro

Venres, 11 Novembro

Booze & Glory @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona

Sábado

12

Novembro

Kube Tafalla, Tafalla

Domingo

13

Novembro

Domingo, 13 Novembro

Booze & Glory @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid

Venres

18

Novembro

Venres, 18 Novembro

Talco @ Bochum

Bahnhof Langendreer, Bochum

Mércores

23

Novembro

Mércores, 23 Novembro

Clowns + Artista invitado @ Donosti

Dabadaba, Donostia

Xoves

24

Novembro

Mardi Gras, A Coruña

Venres

25

Novembro

Venres, 25 Novembro

TALCO @ Nürnberg

Der Hirsch, Nürnberg

Venres

25

Novembro

Venres, 25 Novembro

Clowns + C.O.F.F.I.N @ Madrid

Sala Wurlitzer, Madrid

Sábado

26

Novembro

Sábado, 26 Novembro

Clowns + C.O.F.F.I.N @ Barcelona

La Textil, Barcelona

Sábado

3

Decembro

Razzmatazz 1, Barcelona

Martes

6

Decembro

Sala Lopez, Zaragoza

Mércores

7

Decembro

Mércores, 7 Decembro

Brujeria + Mortsubite @ Burgos

Sala Andén 56, Burgos

Xoves

8

Decembro

Tribeca Live, Oviedo

Venres

9

Decembro

Playa Club, A Coruña

Sábado

10

Decembro

RCA CLUB, Lisboa

Domingo

11

Decembro

Domingo, 11 Decembro

TALCO @ Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover

Domingo

11

Decembro

Sala Fanatic, Sevilla

Martes

13

Decembro

Cochera Cabaret, Malaga

Mércores

14

Decembro

Mércores, 14 Decembro

Brujeria + Artista Invitado @ Murcia

Garaje Beat Club, Murcia

Xoves

15

Decembro

Rock City, Almassera, València

Venres

16

Decembro

Razzmatazz 1, Barcelona

Venres

16

Decembro

Razzmatazz 1, Barcelona

Domingo

18

Decembro

Sala Copérnico, Madrid

2023

6

Xaneiro

Santana 27, Bilbao

2023

7

Xaneiro

Teatro de las Esquinas, Zaragoza

2023

3

Febreiro

Sir Lauren's, Oviedo

2023

4

Febreiro

Sala Capitol, Santiago de Compostela

2023

10

Febreiro

Sala Totem, Villaba

2023

11

Febreiro

Sala Andén, Burgos

2023

3

Marzo

Sala Apolo, Barcelona

2023

4

Marzo

Sala Repvblicca, Mislata

2023

10

Marzo

Sala But, Madrid

2023

11

Marzo

Sala Lava, Valladolid

08 Set
10 Set

L'Aldea, Delta Del Ebre

 

Utilizamos cookies, tanto propias como de terceros, para ofrecer nuestros servicios y recoger información estadística.
Al acceder a "tickets.hfmncrew.com" está aceptando su instalación y uso en los términos de nuestra política de cookies.