Entradas

08 Set
10 Set

Venres, 8 Setembro

HFMN FEST 20 Years Edition @ L'Aldea, Delta De l'Ebre

L'Aldea, Delta Del Ebre



2023

11

Marzo

Sábado, 11 Marzo

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Valldolid

Sala Lava, Valladolid



2023

10

Marzo

Venres, 10 Marzo

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Madrid

Sala But, Madrid



2023

4

Marzo

Sábado, 4 Marzo

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ València

Sala Repvblicca, Mislata



2023

3

Marzo

Venres, 3 Marzo

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Barcelona

Sala Apolo, Barcelona



2023

11

Febreiro

Sábado, 11 Febreiro

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Burgos

Sala Andén, Burgos



2023

10

Febreiro

Venres, 10 Febreiro

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Iruña

Sala Totem, Villaba



2023

4

Febreiro

Sábado, 4 Febreiro

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Santiago de Compostela

Sala Capitol, Santiago de Compostela



2023

3

Febreiro

Venres, 3 Febreiro

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Oviedo

Sir Lauren's, Oviedo



2023

7

Xaneiro

Sábado, 7 Xaneiro

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Zaragoza

Teatro de las Esquinas, Zaragoza



2023

6

Xaneiro

Venres, 6 Xaneiro

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Venres

16

Decembro

Venres, 16 Decembro

CRIM + Brigade Loco + Rotten XIII + TBA @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Domingo

11

Decembro

Domingo, 11 Decembro

TALCO @ Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover



Venres

25

Novembro

Venres, 25 Novembro

TALCO @ Nürnberg

Der Hirsch, Nürnberg



Venres

18

Novembro

Venres, 18 Novembro

Talco @ Bochum

Bahnhof Langendreer, Bochum



Domingo

13

Novembro

Domingo, 13 Novembro

Booze & Glory @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid



Venres

11

Novembro

Venres, 11 Novembro

Booze & Glory @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Venres

11

Novembro

Venres, 11 Novembro

Booze & Glory + The Gundown + Dinamita + Jaleo + The Lio @ Tafalla

Kube Tafalla, Tafalla



Xoves

10

Novembro

Xoves, 10 Novembro

Booze & Glory @ València

Rock City, Almassera, València



Mércores

9

Novembro

Mércores, 9 Novembro

Booze & Glory @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Martes

8

Novembro

Martes, 8 Novembro

Booze & Glory @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Domingo

6

Novembro

Domingo, 6 Novembro

Less Than Jake + Bad Cop / Bad Cop @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Domingo

6

Novembro

Domingo, 6 Novembro

Booze & Glory @ Oviedo

Galaxy Gong Club, Oviedo



Sábado

5

Novembro

Sábado, 5 Novembro

Less Than Jake + Bad Cop / Bad Cop @ Madrid

Sala Nazca, Madrid



Sábado

5

Novembro

Sábado, 5 Novembro

Booze & Glory @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña



Venres

4

Novembro

Venres, 4 Novembro

Less Than Jake + Bad Cop / Bad Cop @ Bilbao

StageLive, Bilbao



Xoves

3

Novembro

Xoves, 3 Novembro

Booze & Glory @ Múrcia

Garaje Beat Club, Múrcia



Domingo

30

Outubro

Domingo, 30 Outubro

The Baboon Show @ Vitoria/Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



Sábado

29

Outubro

Sábado, 29 Outubro

GBH + Bladders @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

29

Outubro

Sábado, 29 Outubro

The Baboon Show @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Sábado

15

Outubro

Sábado, 15 Outubro

Rude Pride + The Gundown + Impuls @ Tarragona

Sala Zero, Tarragona



Sábado

8

Outubro

Sábado, 8 Outubro

La Inquisición @ Murallón de Son (Pontevedra)

Murallón de Son, Pontevedra



Sábado

1

Outubro

Sábado, 1 Outubro

Inadaptats + artista convidat @ Girona

La Mirona, Salt



07 Set
10 Set

Mércores, 7 Setembro

Talco + Moscow Death Brigade @ Revenidas Fest 2022

Revenidas FEST, Vilaxoán de Arousa



Sábado

27

Agosto

Sábado, 27 Agosto

The Baboon Show @ Damage Done Fest

Damage Done Fest, Hamburg



Venres

19

Agosto

Venres, 19 Agosto

The Baboon Show + Cold @ Munich

Backstage Kulturzentrum, Munich



Xoves

18

Agosto

Xoves, 18 Agosto

BEACH BEER CHAOS 2022 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Mércores

17

Agosto

Mércores, 17 Agosto

WarmUP - BEACH BEER CHAOS 2022 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

13

Agosto

Sábado, 13 Agosto

The Baboon Show @ BAY FEST 2022

Bayfest, Bellaria-Igea Marina



Domingo

7

Agosto

Domingo, 7 Agosto

CRIM @ Festiuet 2022

Festiuet, Coma-ruga



Martes

2

Agosto

Martes, 2 Agosto

DRI 40th Anniversary + Bait @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

30

Xullo

Sábado, 30 Xullo

Barna N Roll FESTIVAL

Poble Espanyol, Barcelona



Venres

29

Xullo

Venres, 29 Xullo

Warm UP Party - Barna N Roll FEST

Razzmatazz 2, Barcelona



Venres

29

Xullo

Venres, 29 Xullo

DRI 40th Anniversary + Food 4 Dogs @ Vitoria/Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



Xoves

28

Xullo

Xoves, 28 Xullo

DRI 40th Anniversary + Boom Boom Kid @ Madrid

Sala Nazca, Madrid



Mércores

27

Xullo

Mércores, 27 Xullo

DRI 40th Anniversary + KBKS @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Mércores

27

Xullo

Mércores, 27 Xullo

Lagwagon + Mad Caddies @ Madrid

Sala La Paqui, Madrid



Martes

26

Xullo

Martes, 26 Xullo

DRI 40th Anniversary + Wombats Revevge @ Valencia

Rock City, Almassera, València



Sábado

23

Xullo

Sábado, 23 Xullo

RudeCLUB is Back 2 BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

23

Xullo

Sábado, 23 Xullo

The Baboon Show @ Back To Future

Back To Future, Glaubitz



Venres

22

Xullo

Venres, 22 Xullo

Daebak! K-PARTY Badalona @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

22

Xullo

Venres, 22 Xullo

The Baboon Show + Cold @ Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover



Sábado

16

Xullo

Sábado, 16 Xullo

15 Aniversario DISTORSION @ EstraperloCLUB, BADALONA

Estraperlo Club, Badalona



08 Xul
09 Xul

Venres, 8 Xullo

Cock Sparrer + The Baboon Show + Cockney Rejects + Des Kontrol (...) @ Mondra & Roll FEST

Mondra & Roll Fest, Arrasate



08 Xul
10 Xul

Venres, 8 Xullo

Crim @ Mighty Sounds (Tábor, CH)

MightySounds, Tabor



Mércores

6

Xullo

Mércores, 6 Xullo

Belvedere + Fastloud @ Barcelona

La Deskomunal, Barcelona



Martes

5

Xullo

Martes, 5 Xullo

Belvedere + Kill The President @ Valencia

16 Toneladas, Valencia



Luns

4

Xullo

Luns, 4 Xullo

Belvedere + Weak @ Madrid

Sala Wurlitzer, Madrid



Domingo

3

Xullo

Domingo, 3 Xullo

The Movement + Wild Mamas @ Barcelona

La Deskomunal, Barcelona



Domingo

3

Xullo

Domingo, 3 Xullo

Belvedere @ Resurrection Fest

Resurrection Fest, Viveiro



Domingo

3

Xullo

Domingo, 3 Xullo

The Baboon Show @ Ruhrpott Rodeo

Ruhrpott Rodeo, Hünxe



Sábado

2

Xullo

Sábado, 2 Xullo

The Movement @ Festival Tiki Party (Jesus Pobre)

Poliesportiu de Jesús Pobre, País Valencià



Sábado

2

Xullo

Sábado, 2 Xullo

Belvedere + Adrenalized @ Donostia

Dabadaba, Donostia



Sábado

2

Xullo

Sábado, 2 Xullo

The Baboon Show + Steakknife @ Kusel

Schalander Kusel, Kusel



Venres

1

Xullo

Venres, 1 Xullo

The Movement + Birra"s Terror @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Venres

1

Xullo

Venres, 1 Xullo

Belvedere + Au D'ASTÍ @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Venres

1

Xullo

Venres, 1 Xullo

The Baboon Show @ Nuremberg

Z-Bau, Nürnberg



Mércores

29

Xuño

Mércores, 29 Xuño

Rise Against + Blowfuse @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Domingo

26

Xuño

Domingo, 26 Xuño

Sick Of It All + Pulso @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

25

Xuño

Sábado, 25 Xuño

Sick Of It All + Invisible War @ Valencia

Rock City, Almassera, València



Venres

24

Xuño

Venres, 24 Xuño

Sick Of It All + Tudetuz Ofiziala @ Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



Venres

24

Xuño

Venres, 24 Xuño

The Baboon Show @ HellFest Open Air Festival

HellFest, Clisson



Venres

24

Xuño

Venres, 24 Xuño

Blowfuse @ Jera On Air FEST

Jera On Air, Netherlands



Xoves

23

Xuño

Xoves, 23 Xuño

Sick Of It All + LUST Hardcore @ Madrid

Sala MON Live, Madrid



Mércores

22

Xuño

Mércores, 22 Xuño

Sick Of It All + Trinta E Um + Crab Monsters @ Lisboa

RCA CLUB, Lisboa



Martes

21

Xuño

Martes, 21 Xuño

Sick Of It All + Back In Town @ A Coruña

Playa Club, A Coruña



Sábado

18

Xuño

Sábado, 18 Xuño

Fiesta RICARDO F en BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

11

Xuño

Sábado, 11 Xuño

SUMMER BLAST 2022 (Sábado 11)

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

11

Xuño

Sábado, 11 Xuño

Talco @ Punk in Drublic - SE - Malmö

Folkets Park, Malmö



Venres

10

Xuño

Venres, 10 Xuño

Spermbirds + Erruki Jauna @ Barakaldo

Pub El Mendigo, Barakaldo



10 Xuñ
11 Xuñ

Venres, 10 Xuño

SUMMER BLAST 2022 (BONO 2 DÍAS)

Estraperlo Club, Badalona



Venres

10

Xuño

Venres, 10 Xuño

SUMMER BLAST 2022 (Viernes 10)

Estraperlo Club, Badalona



Venres

10

Xuño

Venres, 10 Xuño

Talco @ Punk in Drublic - NO - Oslo

Spektrum, Oslo



Venres

10

Xuño

Venres, 10 Xuño

The Baboon Show @ Derby

The Hairy Dog, Derby



Xoves

9

Xuño

Xoves, 9 Xuño

Spermbirds + Culo @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Mércores

8

Xuño

Mércores, 8 Xuño

Spermbirds + Vandida @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Mércores

8

Xuño

Mércores, 8 Xuño

Talco @ Punk in Drublic - FI - Turku

Vanha Suurtori, Turku



Domingo

5

Xuño

Domingo, 5 Xuño

Talco @ Punk in Drublic - DE - Berlin

Zitadelle Open Air, Berlin



Sábado

4

Xuño

Sábado, 4 Xuño

La Inquisición + Gürtel Club @ Castelló de la Plana

Polígon Fadrell-Industrial, Castelló de la Plana



Sábado

4

Xuño

Sábado, 4 Xuño

Talco @ Punk in Drublic - BE - Boom

De Schorre Open Air, Boom



Venres

3

Xuño

Venres, 3 Xuño

La Inquisición @ Nit de Rock Jesús Pobre

Poliesportiu de Jesús Pobre, País Valencià



Venres

3

Xuño

Venres, 3 Xuño

Skatalà + The Penguins + Kumbara @ Palafrugell

Parquing Estadi Municipal Josep Pla i Arbonès, Palafrugell



Venres

3

Xuño

Venres, 3 Xuño

Talco @ Punk in Drublic - DE - Oberhausen

Turbinenhalle Oberhausen, Oberhausen



Domingo

29

Maio

Domingo, 29 Maio

Talco @ Punk in Drublic - DE - Mannheim

Maimarktgelände, Mannheim



Sábado

28

Maio

Sábado, 28 Maio

Safety Dance Club BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

28

Maio

Sábado, 28 Maio

Talco @ Punk in Drublic - DE - Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover



Venres

27

Maio

Venres, 27 Maio

BASSGROUND in BADALONA XXL @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Xoves

26

Maio

Xoves, 26 Maio

Talco @ Punk in Drublic - FR - Tours

Parc Expo de Tours, Tours



Domingo

22

Maio

Domingo, 22 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Desakato + Blowfuse + Bastards on Parade @ Santiago de Compostela

Multiusos Fontes do Sar, Santiago de Compostela



Domingo

22

Maio

Domingo, 22 Maio

Talco @ Punk in Drublic - IT - Milan

Carroponte, Milan



Sábado

21

Maio

Sábado, 21 Maio

1a TROBADA GALTAIRE @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

21

Maio

Sábado, 21 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Pulley + Blowfuse @ Madrid

Wizink Center, Madrid



Sábado

21

Maio

Sábado, 21 Maio

Talco @ Punk in Drublic - DE - Nürnberg

Summer Stage @ Max-Morlock-Stadion, Nürnberg



Venres

20

Maio

Venres, 20 Maio

PULLEY @ AFTER PARTY Bad Religion 2022

Upload, Barcelona



Venres

20

Maio

Venres, 20 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Pulley + Blowfuse @ Barcelona

Poble Espanyol, Barcelona



Venres

20

Maio

Venres, 20 Maio

Talco @ Punk in Drublic - AT - Wiesen

Wiesen Open Air, Wiesen



Xoves

19

Maio

Xoves, 19 Maio

Pulley + Blowfuse @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Mércores

18

Maio

Mércores, 18 Maio

Suicidal Tendencies + Artista Invitado @ Murcia

Garaje Beat Club, Múrcia



Mércores

18

Maio

Mércores, 18 Maio

BAD RELIGION + Pulley + Blowfuse @ València

Sala Repvblicca, Valencia



Martes

17

Maio

Martes, 17 Maio

Suicidal Tendencies + Artista Invitado @ Iruña

Sala Totem, Villaba-Atarrabia



Domingo

15

Maio

Domingo, 15 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Blowfuse @ Málaga

Paris15, Malaga



Sábado

14

Maio

Sábado, 14 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Devil In Me + Blowfuse @ Lisboa

Altice Arena, Lisboa



Sábado

14

Maio

Sábado, 14 Maio

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + Brigade Loco + La Inquisición + Rotten XIII + Groggy Rude @ Tarragona

Tarraco Arena, Tarragona



Venres

13

Maio

Venres, 13 Maio

The Anti Patiks + Batec + Groggy Rude @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Venres

13

Maio

Venres, 13 Maio

The Gundown + Bloody Gums @ Tarragona

Sala Zero, Tarragona



Venres

13

Maio

Venres, 13 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Blowfuse @ Barakaldo

BEC (Bizkaia Arena), Barakaldo



Sábado

7

Maio

Sábado, 7 Maio

Distorsion BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

7

Maio

Sábado, 7 Maio

Inadaptats + Eterns @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Sábado

7

Maio

Sábado, 7 Maio

Blowfuse @ Altimira Festival



Sábado

7

Maio

Sábado, 7 Maio

The Baboon Show @ Downtown Riot 2022

TBC, Stockholm



Venres

6

Maio

Venres, 6 Maio

DUB ACADEMY - JAH LIFE INLT SOUND SYSTEM @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

6

Maio

Venres, 6 Maio

Inadaptats + Les Buch @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Sábado

30

Abril

Sábado, 30 Abril

Safety Dance Club @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

30

Abril

Sábado, 30 Abril

Assac! + Zombie Pujol + Antrum @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

30

Abril

Sábado, 30 Abril

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + Brigade Loco + Rotten XIII + La Inquisición + Arene 6 @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Sábado

30

Abril

Sábado, 30 Abril

PROUDZ + ANAL HARD + FRACTURA @ Vigo

Sala Master, Vigo



Venres

29

Abril

Venres, 29 Abril

BASSGROUND in BADALONA XXL @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

29

Abril

Venres, 29 Abril

PROUDZ + ANAL HARD @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña



Martes

26

Abril

Martes, 26 Abril

The Baboon Show + Cold @ Leipzig

Felsenkeller, Leipzig



Luns

25

Abril

Luns, 25 Abril

The Baboon Show + Cold @ Zurich

Dynamo, Zürich



Domingo

24

Abril

Domingo, 24 Abril

A Wilhelm Scream + Signals Midwest + Acid Snot @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Domingo

24

Abril

Domingo, 24 Abril

The Toasters + Deskarats @ La Bisbal de L'Empordà

L'Alternativa, La Bisbal de L'Empordà



Domingo

24

Abril

Domingo, 24 Abril

The Baboon Show + Cold @ Freiburg

Haus der Jugend, Freiburg



Sábado

23

Abril

Sábado, 23 Abril

RudeClub is Back BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

23

Abril

Sábado, 23 Abril

Crim + La Inquisición @ Montblanc

MONTBLANC, Tarragona



Sábado

23

Abril

Sábado, 23 Abril

SKATALÀ + The Toasters NYC SKA @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Sábado

23

Abril

Sábado, 23 Abril

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Berlin

Astra Kulturhaus, Berlin



Venres

22

Abril

Venres, 22 Abril

Daebak! K-Party BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

22

Abril

Venres, 22 Abril

The Toasters @ Logroño

Stereo Rockandroll Bar, Logroño



Venres

22

Abril

Venres, 22 Abril

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Hamburg

Gruenspan, Hamburg



Xoves

21

Abril

Xoves, 21 Abril

The Toasters @ Huesca

Sala Eden, Huesca



Xoves

21

Abril

Xoves, 21 Abril

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Cologne

Live Music Hall, Koln



Mércores

20

Abril

Mércores, 20 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Mércores

20

Abril

Mércores, 20 Abril

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Wiesbaden

Kulturzentrum Schlachthof Wiesbaden, Wiesbaden



Martes

19

Abril

Martes, 19 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Valencia

16 Toneladas, Valencia



Luns

18

Abril

Luns, 18 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Murcia

Garaje Beat Club, Múrcia



Domingo

17

Abril

Domingo, 17 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Granada

Sala Planta Baja, Granada



Domingo

17

Abril

Domingo, 17 Abril

The Baboon Show @ On n'a plus 20 ans

Espace René Cassin, Fontenay-le-Comte



Domingo

17

Abril

Domingo, 17 Abril

The Exploited + Tigre Jet Jr. + Guadaña @ Es Gremi

Es Gremi, Palma



Sábado

16

Abril

Sábado, 16 Abril

Giuda @ Valencia

Loco Club, Valencia



Sábado

16

Abril

Sábado, 16 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

16

Abril

Sábado, 16 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Tarragona

Sala Zero, Tarragona



Sábado

16

Abril

Sábado, 16 Abril

The Baboon Show + Lipstick Vibrators @ Paris

La Peche, Paris



Venres

15

Abril

Venres, 15 Abril

Giuda @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Venres

15

Abril

Venres, 15 Abril

The Baboon Show @ Paaspop Festival

Paaspop Festival, Schijndel



Venres

15

Abril

Venres, 15 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Zaragoza

Rock & Blues Café, Zaragoza



Venres

15

Abril

Venres, 15 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Iruña

Sala Totem, Villava



Xoves

14

Abril

Xoves, 14 Abril

The Toasters + Buster Shuffle @ Bilbao

Kafe Antzokia Bilbao, Bilbao



Xoves

14

Abril

Xoves, 14 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Xoves

14

Abril

Xoves, 14 Abril

Giuda + Victimas Club + Sonic Trash + Tiparrakers (...) @ Txiberri Old School FESTIVAL

Txiberri Old School, Urduliz



Xoves

14

Abril

Xoves, 14 Abril

The Baboon Show @ Luxembourg

Rockhal, Luxemburg



Mércores

13

Abril

Mércores, 13 Abril

Giuda @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Mércores

13

Abril

Mércores, 13 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Murcia

Garaje Beat Club, Murcia



Martes

12

Abril

Martes, 12 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Rat-Zinger @ Sevilla

Sala Fanatic, Sevilla



Domingo

10

Abril

Domingo, 10 Abril

Moscow Death Brigade @ Iruña

Sala Totem, Villaba



Domingo

10

Abril

Domingo, 10 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law @ Lisbon

RCA CLUB, Lisboa



Sábado

9

Abril

Sábado, 9 Abril

Moscow Death Brigade @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid



Sábado

9

Abril

Sábado, 9 Abril

The Exploited + Ratzinger @ Santiago de Compostela

Malatesta, Santiago de Compostela



Sábado

9

Abril

Sábado, 9 Abril

Cock Sparrer + Tropa do Carallo + The Casualties + Lion's Law @ Madrid

Wizink Center, Madrid



Sábado

9

Abril

Sábado, 9 Abril

Lebowski Klub BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

8

Abril

Venres, 8 Abril

The Rumjacks + S'Temple Bar @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Venres

8

Abril

Venres, 8 Abril

Moscow Death Brigade @ Bilbao

StageLive, Bilbao



Venres

8

Abril

Venres, 8 Abril

The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Burgos

Sala Andén 56, Burgos



Venres

8

Abril

Venres, 8 Abril

The Exploited / No Future FEST @ Madrid

Sala Cool, Madrid



Xoves

7

Abril

Xoves, 7 Abril

Moscow Death Brigade @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Xoves

7

Abril

Xoves, 7 Abril

The Rumjacks @ València

16 Toneladas, Valencia



Xoves

7

Abril

Xoves, 7 Abril

The Exploited + The Casualties + Lion's Law @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Mércores

6

Abril

Mércores, 6 Abril

Moscow Death Brigade @ Leiria (Portugal)

Texas Bar, Leiria (Portugal)



Mércores

6

Abril

Mércores, 6 Abril

The Rumjacks @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Martes

5

Abril

Martes, 5 Abril

Moscow Death Brigade @ Vigo

Sala Doppler, Vigo



Martes

5

Abril

Martes, 5 Abril

The Rumjacks @ Madrid

Independance Club, Madrid



Luns

4

Abril

Luns, 4 Abril

The Rumjacks + Moscow Death Brigade @ Oviedo

Sir Lauren's, Oviedo



Domingo

3

Abril

Domingo, 3 Abril

The Rumjacks @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña



Domingo

3

Abril

Domingo, 3 Abril

Moscow Death Brigade @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Sábado

2

Abril

Sábado, 2 Abril

Moscow Death Brigade + K.N.P. KREW @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

2

Abril

Sábado, 2 Abril

Crim + La Inquisición + Anal Hard @ Manresa

Stroika, Manresa



Sábado

2

Abril

Sábado, 2 Abril

The Rumjacks + McONAK + Perlata @ Vitoria-Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



01 Abr
02 Abr

Venres, 1 Abril

Talco + CRIM @ Marearock 2022

MareaRock, Murcia



Venres

1

Abril

Venres, 1 Abril

DUB ACADEMY - GREENLIGHT & WOODLAND @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

26

Marzo

Sábado, 26 Marzo

Safety Dance Club BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

26

Marzo

Sábado, 26 Marzo

Soziedad Alkoholika + Angelus Apatrida + Anestesia + Proudz + Anal Hard

Polideportivo Mendizorrotza, Vitoria-Gasteiz



Venres

25

Marzo

Venres, 25 Marzo

BASSGROUND Goes Dark BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Domingo

20

Marzo

Domingo, 20 Marzo

Russ Rankin @ Barcelona

La Deskomunal, Barcelona



Sábado

19

Marzo

Sábado, 19 Marzo

Peter and The Test Tube Babies + Rixe + Contempt @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

19

Marzo

Sábado, 19 Marzo

Russ Rankin @ Manlleu

Manlleuet, Manlleu



Venres

18

Marzo

Venres, 18 Marzo

Russ Rankin @ Madrid

Trashcan Music Club, Madrid



Venres

18

Marzo

Venres, 18 Marzo

Peter And The Test Tube Babies + Klobber @ Madrid



Xoves

17

Marzo

Xoves, 17 Marzo

Russ Rankin @ Donosti

Dabadaba, Donostia



Domingo

13

Marzo

Domingo, 13 Marzo

The Baboon Show + Niña Coyote eta Chico Tornado @ Madrid

Sala But, Madrid



Sábado

12

Marzo

Sábado, 12 Marzo

The Gundown + Jess y los Extenders @ Madrid

Trashcan Music Club, Madrid



Sábado

12

Marzo

Sábado, 12 Marzo

The Baboon Show + Niña Coyote eta Chico Tornado @ Barcelona

Sala Apolo, Barcelona



Sábado

12

Marzo

Sábado, 12 Marzo

Talco @ Aarburg

Musigburg, Aarburg



Sábado

12

Marzo

Sábado, 12 Marzo

Distorsion @ EstraperloCLUB (BADALONA)

Estraperlo Club, Badalona



Venres

11

Marzo

Venres, 11 Marzo

GREENLIGHT meets JAH LIFE INTERNATIONAL PART II @ Estraperlo CLUB / DUB ACADEMY

Estraperlo Club, Badalona



Venres

11

Marzo

Venres, 11 Marzo

The Gundown + Groggy Rude @ Reus

Lo Submarino, Reus



Venres

11

Marzo

Venres, 11 Marzo

The Baboon Show + Niña Coyote eta Chico Tornado @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Venres

11

Marzo

Venres, 11 Marzo

Talco @ Wetzikon

Hall of Fame, Wetzikon, Suiza



Xoves

10

Marzo

Xoves, 10 Marzo

The Baboon Show + GRIMA @ Santiago de Compostela

Sala Capitol, Santiago de Compostela



Sábado

5

Marzo

Sábado, 5 Marzo

PROUDZ + ANAL HARD + A.D @ Bilbo

Zorrotzako Gaztetxe, Bilbao



Sábado

5

Marzo

Sábado, 5 Marzo

CARNAVAL Estraperlista @ Estraperlo Club (BADALONA)

Estraperlo Club, Badalona



Venres

4

Marzo

Venres, 4 Marzo

PROUDZ + ANAL HARD + OKLAHOMA @ Oviedo

Sir Lauren's, Oviedo



Venres

4

Marzo

Venres, 4 Marzo

DUB ACADEMY - GREENLIGHT meets JAH LIFE INTERNATIONAL @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

26

Febreiro

Sábado, 26 Febreiro

Safety Dance Club BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

25

Febreiro

Venres, 25 Febreiro

BASSGROUND TAKES OVER BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

19

Febreiro

Sábado, 19 Febreiro

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + Serpent @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Sábado

19

Febreiro

Sábado, 19 Febreiro

Distorsion @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Venres

18

Febreiro

Venres, 18 Febreiro

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + Brigade Loco + Rotten XIII + La Inquisición + The Lio @ Iruña

Sala Totem, Villaba



Domingo

13

Febreiro

Domingo, 13 Febreiro

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + The Gundown @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Sábado

12

Febreiro

Sábado, 12 Febreiro

(RE)INAUGURACIÓ de la sala Estraperlo CLUB de BADALONA

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

12

Febreiro

Sábado, 12 Febreiro

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + The Gundown @ Palencia

La Cueva, Palencia



Venres

11

Febreiro

Venres, 11 Febreiro

DUB ACADEMY - GREENLIGHT ft BENJAMIN & HARNY ROOTS @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Venres

11

Febreiro

Venres, 11 Febreiro

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + The Gundown @ València

Rock City, Almassera, València



Venres

11

Febreiro

Venres, 11 Febreiro

PROUDZ + ANAL HARD + LUST @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Sábado

5

Febreiro

Sábado, 5 Febreiro

SA + Angelus Apatrida + Anestesia + PROUDZ @ Gasteiz

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



Sábado

29

Xaneiro

Sábado, 29 Xaneiro

Blowfuse + Vandida @ Madrid

Sala Wurlitzer, Madrid



Sábado

15

Xaneiro

Sábado, 15 Xaneiro

Distorsion @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Sábado

8

Xaneiro

Sábado, 8 Xaneiro

Apocalypse Dudes + Porco Bravo + The Crown is Mine @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

31

Decembro

Venres, 31 Decembro

Cap d'Any al Estraperlo CLUB @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

25

Decembro

Sábado, 25 Decembro

The Safety Dance Club @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

24

Decembro

Venres, 24 Decembro

Bass Ground RETURNS @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

19

Decembro

Domingo, 19 Decembro

Talco Maskerade @ Barcelona Beer Fest (L'H)

Barcelona Beer Festival, Hospitalet de Llobregat



2021

18

Decembro

Sábado, 18 Decembro

XIII Aniversari ESTRAPERLO - Dissabte 18 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

18

Decembro

Sábado, 18 Decembro

Talco Maskerade @ Iruña

Sala Totem, Villaba-Atarrabia



2021

17

Decembro

Venres, 17 Decembro

Talco Maskerade @ Bilbao

StageLive, Bilbao



2021

17

Decembro

Venres, 17 Decembro

XIII Aniversari ESTRAPERLO - Divendres 17 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

16

Decembro

Xoves, 16 Decembro

Talco Maskerade @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid



2021

15

Decembro

Mércores, 15 Decembro

Talco Maskerade @ Madrid

Sala Nazca, Madrid



2021

11

Decembro

Sábado, 11 Decembro

Panteon Rococo + Talco @ Ciudad de Mexico

Foro Sol, Ciudad de Mexico



2021

10

Decembro

Venres, 10 Decembro

Dub Academy @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

5

Decembro

Domingo, 5 Decembro

Abaddon Club @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

4

Decembro

Sábado, 4 Decembro

Bissap @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

3

Decembro

Venres, 3 Decembro

Lebowski Klub @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

3

Decembro

Venres, 3 Decembro

CRIM @ Algorta, Getxo

Plaza Biotz Alai Plaza, Algorta, Getxo



2021

27

Novembro

Sábado, 27 Novembro

CRIM + La Inquisición @ Valls

Redstar, Valls



2021

26

Novembro

Venres, 26 Novembro

CRIM + La Inquisición @ Vic

La Cabra, Vic



2021

16

Novembro

Martes, 16 Novembro

Bromure + Squelette @ Barcelona

Razzmatazz 3, Barcelona



2021

13

Novembro

Sábado, 13 Novembro

The Baboon Show @ Stockholm

Debaser Hornstulls Strand, Stockholm



2021

13

Novembro

Sábado, 13 Novembro

Buster Shuffle @ Dynamite Ska Festival (Leipzig)

Dynamite Ska Festival, Leipzig



2021

12

Novembro

Venres, 12 Novembro

Buster Shuffle @ Düsseldorf

Weltkunstzimmer, Düsseldorf



2021

6

Novembro

Sábado, 6 Novembro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Weinheim

Café Central, Weinheim



2021

5

Novembro

Venres, 5 Novembro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Chemnitz

AJZ Chemnitz, Chemnitz



2021

4

Novembro

Xoves, 4 Novembro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Praga

Underdogs', Praga 5



2021

3

Novembro

Mércores, 3 Novembro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Bratislava

Fuga, Bratislava



2021

1

Novembro

Luns, 1 Novembro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Berlin

Cassiopeia, Berlin



2021

31

Outubro

Domingo, 31 Outubro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Hamburg

Monkeys Music Club, Hamburg



2021

30

Outubro

Sábado, 30 Outubro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Revolution Calling

Revolution Calling, Eindhoven



2021

30

Outubro

Sábado, 30 Outubro

CRIM @ LeatherFest 2021 (Mallorca)

LeatherFest, Inca



2021

29

Outubro

Venres, 29 Outubro

The Gundown @ Barraques de Girona

Barraques de Girona, Girona



2021

29

Outubro

Venres, 29 Outubro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Essen

Don't Panic Club & Pub, Essen



2021

28

Outubro

Xoves, 28 Outubro

Lion's Law EUROPE TOUR @ Paris

Backstage BTM, Paris



2021

22

Outubro

Venres, 22 Outubro

Talco MASKERADE @ Verona

The Factory, Verona



2021

18

Setembro

Sábado, 18 Setembro

CRIM + La Inquisición @ IN-SOMNI FEST

Parc de La Coope, Sarrià de Ter



2021

11

Setembro

Sábado, 11 Setembro

Talco MASKERADE @ Revenidas 2021

Revenidas FEST, Vilaxoán de Arousa



2021

7

Agosto

Sábado, 7 Agosto

Talco MASKERADE @ Lindau

Club Vaudeville, Lindau



2021

6

Agosto

Venres, 6 Agosto

Talco MASKERADE @ Backstage Open Air

Backstage Open Air, Munich



2021

31

Xullo

Sábado, 31 Xullo

Talco MASKERADE @ Ciclo Beltane FEST

Ciclo Beltane Fest (Palacio de Sobrellano), Comillas



2021

31

Xullo

Sábado, 31 Xullo

Blowfuse @ Xtreme Fest

Xtreme Fest, Albi



2021

30

Xullo

Venres, 30 Xullo

The Baboon Show @ Ciclo Beltane FEST

Ciclo Beltane Fest (Palacio de Sobrellano), Comillas



2021

29

Xullo

Xoves, 29 Xullo

The Baboon Show @ Nits del Fòrum

Nits del Fòrum, Barcelona



2021

28

Xullo

Mércores, 28 Xullo

Talco MASKERADE @ La Mirona

La Mirona, Salt



2021

23

Xullo

Venres, 23 Xullo

La Inquisición @ Getxo

Autocine Getxo, Getxo



2021

17

Xullo

Sábado, 17 Xullo

CRIM + La Inquisición @ Barcelona

Nits del Fòrum, Barcelona



2021

12

Xuño

Sábado, 12 Xuño

DEADYARD

Sala Upload, Barcelona



2021

10

Xuño

Xoves, 10 Xuño

SPERMBIRDS + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2021

5

Xuño

Sábado, 5 Xuño

THE BABOON SHOW

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



2021

4

Xuño

Venres, 4 Xuño

THE BABOON SHOW

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



2021

23

Maio

Domingo, 23 Maio

TALCO MASKERADE

Porta Caeli, Valladolid



2021

21

Maio

Venres, 21 Maio

TALCO MASKERADE

Frontón Municipal, Santa María de Páramo



2021

16

Maio

Domingo, 16 Maio

TALCO MASKERADE

Sala Riviera, Madrid



2021

16

Maio

Domingo, 16 Maio

LA INQUISICIÓN + CRIM

Sala TGN, Tarragona



2021

15

Maio

Sábado, 15 Maio

TALCO MASKERADE

Poble Espanyol, Barcelona



2021

15

Maio

Sábado, 15 Maio

LA EXCAVADORA + CRIM (Kultura Bizia)

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



2020

14

Xuño

Domingo, 14 Xuño

SLAPSHOT + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



2020

25

Abril

Sábado, 25 Abril

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Jimmy Jazz, Vitoria



2020

18

Abril

Sábado, 18 Abril

LION'S LAW + RECONQUESTA + EXILI + THE YOUNG ONES + FIGHTBACK

Estraperlo Club, Badalona



2020

17

Abril

Venres, 17 Abril

LION'S LAW + VOLXTURM + THE YOUNG ONES

Gruta 77, Madrid



2020

16

Abril

Xoves, 16 Abril

LION'S LAW + THE YOUNG ONES

Doka, Donosti



2020

9

Abril

Xoves, 9 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + IN OTHER CLIMES

Estraperlo Club, Badalona



2020

8

Abril

Mércores, 8 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Copernico, Madrid



2020

6

Abril

Luns, 6 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Playa Club, A Coruña



2020

5

Abril

Domingo, 5 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Jimmy Jazz, Vitoria



2020

14

Marzo

Sábado, 14 Marzo

DEADYARD + artisita invitado

La Iguana, Vigo



2020

13

Marzo

Venres, 13 Marzo

DEADYARD + artistas invitados

Mardi Gras, A Coruña



2020

6

Marzo

Venres, 6 Marzo

DEADYARD + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2020

29

Febreiro

Sábado, 29 Febreiro

PERKELE + Guilty Brigade + Dinamita

Sala Totem, Villaba



2020

25

Febreiro

Martes, 25 Febreiro

THE MAHONES

Rocksound, Barcelona



2020

24

Febreiro

Luns, 24 Febreiro

THE MAHONES

Sala Zeus, Gijón



2020

23

Febreiro

Domingo, 23 Febreiro

THE MAHONES

Mardi Gras, A Coruña



2020

22

Febreiro

Sábado, 22 Febreiro

COCK SPARRER + Rude Pride

Sala But, Madrid



2020

8

Febreiro

Sábado, 8 Febreiro

DEADYARD + Mastegot + Gurtel Club

Razzmatazz 3, Barcelona



2020

7

Febreiro

Venres, 7 Febreiro

SKACHA + ENTRE VANDALS + REDBRUTS

Estraperlo Club, Badalona



2020

31

Xaneiro

Venres, 31 Xaneiro

THE BABOON SHOW + CRIM

Cochera Cabaret, Malaga



2020

30

Xaneiro

Xoves, 30 Xaneiro

THE BABOON SHOW + CRIM

Sala X, Sevilla



2020

24

Xaneiro

Venres, 24 Xaneiro

FEM D'AQUI FEST - Crim + Blowfuse + La Inquisición + Deadyard

Cotton Club, Lleida



2020

18

Xaneiro

Sábado, 18 Xaneiro

THE TOY DOLLS + CRIM

Razzmatazz 1, Barcelona



2020

17

Xaneiro

Venres, 17 Xaneiro

THE TOY DOLLS + CRIM

Santana 27, Bilbao



2020

16

Xaneiro

Xoves, 16 Xaneiro

THE TOY DOLLS + CRIM

Sala But, Madrid



2020

12

Xaneiro

Domingo, 12 Xaneiro

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Estraperlo Club, Badalona



2020

10

Xaneiro

Venres, 10 Xaneiro

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Kubik, VITORIA/GASTEIZ



2019

28

Decembro

Sábado, 28 Decembro

SKATALÀ + BAD MANNERS + BUSTER SHUFFLE

Razzmatazz 1, Barcelona



2019

21

Decembro

Sábado, 21 Decembro

RUDE CAT WarmUP - THE CABRIANS + THORPEDIANS + BANDA SORPRESA

Estraperlo Club, Badalona



2019

20

Decembro

Venres, 20 Decembro

11è ANIVERSARI ESTRAPERLO - CRIM + LA INQUISICIÓN + MILICIANS + THE BIZNESS

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Decembro

Venres, 13 Decembro

TALCO 15TH ANNIVERSARY

Sala Totem, Villaba



2019

3

Decembro

Martes, 3 Decembro

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

2

Decembro

Luns, 2 Decembro

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

1

Decembro

Domingo, 1 Decembro

MADBALL + LION'S LAW

Copernico, Madrid



2019

30

Novembro

Sábado, 30 Novembro

COCKNEY REJECTS + Culandra + Brux + Entre Vàndals

Estraperlo Club, Badalona



2019

29

Novembro

Venres, 29 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

29

Novembro

Venres, 29 Novembro

FEM D’AQUÍ FEST - CRIM, Blowfuse, La Inquisición, Deadyard

La Cabra, Vic



2019

28

Novembro

Xoves, 28 Novembro

LION'S LAW + Última Sentencia

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Novembro

Xoves, 28 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Malatesta, Santiago de Compostela



2019

27

Novembro

Mércores, 27 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Sala Caracol, Madrid



2019

26

Novembro

Martes, 26 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

16

Novembro

Sábado, 16 Novembro

THE AGGROLITES

Estraperlo Club, Badalona



2019

9

Novembro

Sábado, 9 Novembro

BADALONA CALLING 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Outubro

Xoves, 31 Outubro

THE BABOON SHOW + Zoketes

Espacio Vias, Leon



2019

31

Outubro

Xoves, 31 Outubro

BACKTRACK + Push! + Turment

Razzmatazz 3, Barcelona



2019

4

Outubro

Venres, 4 Outubro

THE BABOON SHOW + Memento Mori HC

La Boite, Lleida



2019

3

Outubro

Xoves, 3 Outubro

TALCO

El Tren, Granada



2019

2

Outubro

Mércores, 2 Outubro

TALCO + El Bastón de la Vieja

Malandar, Sevilla



2019

29

Setembro

Domingo, 29 Setembro

THE MOVEMENT + Not Scientists

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Setembro

Sábado, 28 Setembro

NOT SCIENTISTS + LAID

Pub Darkness - Sedaví, Valencia



2019

28

Setembro

Sábado, 28 Setembro

THE VARUKERS + Eskupe + 7 Plagas

Estraperlo Club, Badalona



2019

26

Setembro

Xoves, 26 Setembro

NOT SCIENTISTS + Serpent

Rocksound, Barcelona



2019

26

Setembro

Xoves, 26 Setembro

THE VARUKERS + Eskupe

Sala Lopez, Zaragoza



2019

25

Setembro

Mércores, 25 Setembro

NOT SCIENTISTS + Los Cheddars

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

24

Setembro

Martes, 24 Setembro

NOT SCIENTISTS

Mardi Gras, A Coruña



2019

23

Setembro

Luns, 23 Setembro

NOT SCIENTISTS + IDC

Galaxy Gong Club, Oviedo



2019

22

Setembro

Domingo, 22 Setembro

NOT SCIENTISTS + J.O.E.

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

6

Setembro

Venres, 6 Setembro

NO FUN AT ALL + INTERLUDE + BIG HEAD DOWN

Las Armas, Zaragoza



2019

15

Agosto

Xoves, 15 Agosto

BEACH BEER CHAOS 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Xullo

Mércores, 31 Xullo

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Sala MON Live, Madrid



2019

30

Xullo

Martes, 30 Xullo

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

20

Xullo

Sábado, 20 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

Rocksound, Barcelona



2019

19

Xullo

Venres, 19 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

DABADABA, Donosti



2019

18

Xullo

Xoves, 18 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

Lata de Zinc, Oviedo



2019

17

Xullo

Mércores, 17 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

14

Xullo

Domingo, 14 Xullo

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + BOOM BOOM KID

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Xullo

Sábado, 13 Xullo

AUTOBUS A GUINEU - Valls de torroella

Valls de Torroella



2019

12

Xullo

Venres, 12 Xullo

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + 25th COMING FIRE

Sala Lopez, Zaragoza



2019

7

Xullo

Domingo, 7 Xullo

MUTE + The Fox 196

Rocksound, Barcelona



2019

6

Xullo

Sábado, 6 Xullo

MUTE + Bridges to nowhere

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

4

Xullo

Xoves, 4 Xullo

MUTE

Bar High, Bilbao



2019

29

Xuño

Sábado, 29 Xuño

PEEPING TOMS

Estraperlo Club, Badalona



2019

22

Xuño

Sábado, 22 Xuño

ANAL HARD + LA INQUISICION

LA SALVAJE, Oviedo



2019

21

Xuño

Venres, 21 Xuño

ANAL HARD + LA INQUISICION

Sala CAVAS DISCO, Pamplona



2019

9

Xuño

Domingo, 9 Xuño

SUMMER BLAST - DIUMENGE 9 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Xuño

Sábado, 8 Xuño

BONO 2 DIAS / SUMMER BLAST - GORILLA BISCUITS + SATANIC SURFERS + NATIONS ON FIRE....

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Xuño

Sábado, 8 Xuño

SUMMER BLAST - DISSABTE 8 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

7

Xuño

Venres, 7 Xuño

SATANIC SURFERS + LEIHOTIKAN + CONTROL DE PLAGAS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

7

Xuño

Venres, 7 Xuño

TALCO + artistas invitados

Episcopio, Ávila



2019

31

Maio