Sarrerak

08 Ira
10 Ira

Ostirala, 8 Iraila

HFMN FEST 20 Years Edition @ L'Aldea, Delta De l'Ebre

L'Aldea, Delta Del Ebre



2023

11

Martxoaren

Larunbata, 11 Martxoaren

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Valldolid

Sala Lava, Valladolid



2023

10

Martxoaren

Ostirala, 10 Martxoaren

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Madrid

Sala But, Madrid



2023

4

Martxoaren

Larunbata, 4 Martxoaren

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ València

Sala Repvblicca, Mislata



2023

3

Martxoaren

Ostirala, 3 Martxoaren

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Barcelona

Sala Apolo, Barcelona



2023

11

Otsaila

Larunbata, 11 Otsaila

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Burgos

Sala Andén, Burgos



2023

10

Otsaila

Ostirala, 10 Otsaila

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Iruña

Sala Totem, Villaba



2023

4

Otsaila

Larunbata, 4 Otsaila

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Santiago de Compostela

Sala Capitol, Santiago de Compostela



2023

3

Otsaila

Ostirala, 3 Otsaila

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Oviedo

Sir Lauren's, Oviedo



2023

7

Urtarrila

Larunbata, 7 Urtarrila

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Zaragoza

Teatro de las Esquinas, Zaragoza



2023

6

Urtarrila

Ostirala, 6 Urtarrila

Talco VIDEOGAME TOUR + support band @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Ostirala

16

Abenduaren

Ostirala, 16 Abenduaren

CRIM + Brigade Loco + Rotten XIII + TBA @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Igandea

11

Abenduaren

Igandea, 11 Abenduaren

TALCO @ Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover



Ostirala

25

Azaroaren

Ostirala, 25 Azaroaren

TALCO @ Nürnberg

Der Hirsch, Nürnberg



Ostirala

18

Azaroaren

Ostirala, 18 Azaroaren

Talco @ Bochum

Bahnhof Langendreer, Bochum



Igandea

13

Azaroaren

Igandea, 13 Azaroaren

Booze & Glory @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid



Ostirala

11

Azaroaren

Ostirala, 11 Azaroaren

Booze & Glory @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

11

Azaroaren

Ostirala, 11 Azaroaren

Booze & Glory + The Gundown + Dinamita + Jaleo + The Lio @ Tafalla

Kube Tafalla, Tafalla



Osteguna

10

Azaroaren

Osteguna, 10 Azaroaren

Booze & Glory @ València

Rock City, Almassera, València



Asteazkena

9

Azaroaren

Asteazkena, 9 Azaroaren

Booze & Glory @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Asteartea

8

Azaroaren

Asteartea, 8 Azaroaren

Booze & Glory @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Igandea

6

Azaroaren

Igandea, 6 Azaroaren

Less Than Jake + Bad Cop / Bad Cop @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Igandea

6

Azaroaren

Igandea, 6 Azaroaren

Booze & Glory @ Oviedo

Galaxy Gong Club, Oviedo



Larunbata

5

Azaroaren

Larunbata, 5 Azaroaren

Less Than Jake + Bad Cop / Bad Cop @ Madrid

Sala Nazca, Madrid



Larunbata

5

Azaroaren

Larunbata, 5 Azaroaren

Booze & Glory @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña



Ostirala

4

Azaroaren

Ostirala, 4 Azaroaren

Less Than Jake + Bad Cop / Bad Cop @ Bilbao

StageLive, Bilbao



Osteguna

3

Azaroaren

Osteguna, 3 Azaroaren

Booze & Glory @ Múrcia

Garaje Beat Club, Múrcia



Igandea

30

Urria

Igandea, 30 Urria

The Baboon Show @ Vitoria/Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



Larunbata

29

Urria

Larunbata, 29 Urria

GBH + Bladders @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

29

Urria

Larunbata, 29 Urria

The Baboon Show @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Larunbata

15

Urria

Larunbata, 15 Urria

Rude Pride + The Gundown + Impuls @ Tarragona

Sala Zero, Tarragona



Larunbata

8

Urria

Larunbata, 8 Urria

La Inquisición @ Murallón de Son (Pontevedra)

Murallón de Son, Pontevedra



Larunbata

1

Urria

Larunbata, 1 Urria

Inadaptats + artista convidat @ Girona

La Mirona, Salt



07 Ira
10 Ira

Asteazkena, 7 Iraila

Talco + Moscow Death Brigade @ Revenidas Fest 2022

Revenidas FEST, Vilaxoán de Arousa



Larunbata

27

Abuztua

Larunbata, 27 Abuztua

The Baboon Show @ Damage Done Fest

Damage Done Fest, Hamburg



Ostirala

19

Abuztua

Ostirala, 19 Abuztua

The Baboon Show + Cold @ Munich

Backstage Kulturzentrum, Munich



Osteguna

18

Abuztua

Osteguna, 18 Abuztua

BEACH BEER CHAOS 2022 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Asteazkena

17

Abuztua

Asteazkena, 17 Abuztua

WarmUP - BEACH BEER CHAOS 2022 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

13

Abuztua

Larunbata, 13 Abuztua

The Baboon Show @ BAY FEST 2022

Bayfest, Bellaria-Igea Marina



Igandea

7

Abuztua

Igandea, 7 Abuztua

CRIM @ Festiuet 2022

Festiuet, Coma-ruga



Asteartea

2

Abuztua

Asteartea, 2 Abuztua

DRI 40th Anniversary + Bait @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

30

Uztailaren

Larunbata, 30 Uztailaren

Barna N Roll FESTIVAL

Poble Espanyol, Barcelona



Ostirala

29

Uztailaren

Ostirala, 29 Uztailaren

Warm UP Party - Barna N Roll FEST

Razzmatazz 2, Barcelona



Ostirala

29

Uztailaren

Ostirala, 29 Uztailaren

DRI 40th Anniversary + Food 4 Dogs @ Vitoria/Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



Osteguna

28

Uztailaren

Osteguna, 28 Uztailaren

DRI 40th Anniversary + Boom Boom Kid @ Madrid

Sala Nazca, Madrid



Asteazkena

27

Uztailaren

Asteazkena, 27 Uztailaren

DRI 40th Anniversary + KBKS @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Asteazkena

27

Uztailaren

Asteazkena, 27 Uztailaren

Lagwagon + Mad Caddies @ Madrid

Sala La Paqui, Madrid



Asteartea

26

Uztailaren

Asteartea, 26 Uztailaren

DRI 40th Anniversary + Wombats Revevge @ Valencia

Rock City, Almassera, València



Larunbata

23

Uztailaren

Larunbata, 23 Uztailaren

RudeCLUB is Back 2 BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

23

Uztailaren

Larunbata, 23 Uztailaren

The Baboon Show @ Back To Future

Back To Future, Glaubitz



Ostirala

22

Uztailaren

Ostirala, 22 Uztailaren

Daebak! K-PARTY Badalona @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

22

Uztailaren

Ostirala, 22 Uztailaren

The Baboon Show + Cold @ Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover



Larunbata

16

Uztailaren

Larunbata, 16 Uztailaren

15 Aniversario DISTORSION @ EstraperloCLUB, BADALONA

Estraperlo Club, Badalona



08 Uzt
09 Uzt

Ostirala, 8 Uztailaren

Cock Sparrer + The Baboon Show + Cockney Rejects + Des Kontrol (...) @ Mondra & Roll FEST

Mondra & Roll Fest, Arrasate



08 Uzt
10 Uzt

Ostirala, 8 Uztailaren

Crim @ Mighty Sounds (Tábor, CH)

MightySounds, Tabor



Asteazkena

6

Uztailaren

Asteazkena, 6 Uztailaren

Belvedere + Fastloud @ Barcelona

La Deskomunal, Barcelona



Asteartea

5

Uztailaren

Asteartea, 5 Uztailaren

Belvedere + Kill The President @ Valencia

16 Toneladas, Valencia



Astelehena

4

Uztailaren

Astelehena, 4 Uztailaren

Belvedere + Weak @ Madrid

Sala Wurlitzer, Madrid



Igandea

3

Uztailaren

Igandea, 3 Uztailaren

The Movement + Wild Mamas @ Barcelona

La Deskomunal, Barcelona



Igandea

3

Uztailaren

Igandea, 3 Uztailaren

Belvedere @ Resurrection Fest

Resurrection Fest, Viveiro



Igandea

3

Uztailaren

Igandea, 3 Uztailaren

The Baboon Show @ Ruhrpott Rodeo

Ruhrpott Rodeo, Hünxe



Larunbata

2

Uztailaren

Larunbata, 2 Uztailaren

The Movement @ Festival Tiki Party (Jesus Pobre)

Poliesportiu de Jesús Pobre, País Valencià



Larunbata

2

Uztailaren

Larunbata, 2 Uztailaren

Belvedere + Adrenalized @ Donostia

Dabadaba, Donostia



Larunbata

2

Uztailaren

Larunbata, 2 Uztailaren

The Baboon Show + Steakknife @ Kusel

Schalander Kusel, Kusel



Ostirala

1

Uztailaren

Ostirala, 1 Uztailaren

The Movement + Birra"s Terror @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Ostirala

1

Uztailaren

Ostirala, 1 Uztailaren

Belvedere + Au D'ASTÍ @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Ostirala

1

Uztailaren

Ostirala, 1 Uztailaren

The Baboon Show @ Nuremberg

Z-Bau, Nürnberg



Asteazkena

29

Ekaina

Asteazkena, 29 Ekaina

Rise Against + Blowfuse @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Igandea

26

Ekaina

Igandea, 26 Ekaina

Sick Of It All + Pulso @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

25

Ekaina

Larunbata, 25 Ekaina

Sick Of It All + Invisible War @ Valencia

Rock City, Almassera, València



Ostirala

24

Ekaina

Ostirala, 24 Ekaina

Sick Of It All + Tudetuz Ofiziala @ Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



Ostirala

24

Ekaina

Ostirala, 24 Ekaina

The Baboon Show @ HellFest Open Air Festival

HellFest, Clisson



Ostirala

24

Ekaina

Ostirala, 24 Ekaina

Blowfuse @ Jera On Air FEST

Jera On Air, Netherlands



Osteguna

23

Ekaina

Osteguna, 23 Ekaina

Sick Of It All + LUST Hardcore @ Madrid

Sala MON Live, Madrid



Asteazkena

22

Ekaina

Asteazkena, 22 Ekaina

Sick Of It All + Trinta E Um + Crab Monsters @ Lisboa

RCA CLUB, Lisboa



Asteartea

21

Ekaina

Asteartea, 21 Ekaina

Sick Of It All + Back In Town @ A Coruña

Playa Club, A Coruña



Larunbata

18

Ekaina

Larunbata, 18 Ekaina

Fiesta RICARDO F en BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

11

Ekaina

Larunbata, 11 Ekaina

SUMMER BLAST 2022 (Sábado 11)

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

11

Ekaina

Larunbata, 11 Ekaina

Talco @ Punk in Drublic - SE - Malmö

Folkets Park, Malmö



Ostirala

10

Ekaina

Ostirala, 10 Ekaina

Spermbirds + Erruki Jauna @ Barakaldo

Pub El Mendigo, Barakaldo



10 Eka
11 Eka

Ostirala, 10 Ekaina

SUMMER BLAST 2022 (BONO 2 DÍAS)

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

10

Ekaina

Ostirala, 10 Ekaina

SUMMER BLAST 2022 (Viernes 10)

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

10

Ekaina

Ostirala, 10 Ekaina

Talco @ Punk in Drublic - NO - Oslo

Spektrum, Oslo



Ostirala

10

Ekaina

Ostirala, 10 Ekaina

The Baboon Show @ Derby

The Hairy Dog, Derby



Osteguna

9

Ekaina

Osteguna, 9 Ekaina

Spermbirds + Culo @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Asteazkena

8

Ekaina

Asteazkena, 8 Ekaina

Spermbirds + Vandida @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Asteazkena

8

Ekaina

Asteazkena, 8 Ekaina

Talco @ Punk in Drublic - FI - Turku

Vanha Suurtori, Turku



Igandea

5

Ekaina

Igandea, 5 Ekaina

Talco @ Punk in Drublic - DE - Berlin

Zitadelle Open Air, Berlin



Larunbata

4

Ekaina

Larunbata, 4 Ekaina

La Inquisición + Gürtel Club @ Castelló de la Plana

Polígon Fadrell-Industrial, Castelló de la Plana



Larunbata

4

Ekaina

Larunbata, 4 Ekaina

Talco @ Punk in Drublic - BE - Boom

De Schorre Open Air, Boom



Ostirala

3

Ekaina

Ostirala, 3 Ekaina

La Inquisición @ Nit de Rock Jesús Pobre

Poliesportiu de Jesús Pobre, País Valencià



Ostirala

3

Ekaina

Ostirala, 3 Ekaina

Skatalà + The Penguins + Kumbara @ Palafrugell

Parquing Estadi Municipal Josep Pla i Arbonès, Palafrugell



Ostirala

3

Ekaina

Ostirala, 3 Ekaina

Talco @ Punk in Drublic - DE - Oberhausen

Turbinenhalle Oberhausen, Oberhausen



Igandea

29

Maiatzaren

Igandea, 29 Maiatzaren

Talco @ Punk in Drublic - DE - Mannheim

Maimarktgelände, Mannheim



Larunbata

28

Maiatzaren

Larunbata, 28 Maiatzaren

Safety Dance Club BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

28

Maiatzaren

Larunbata, 28 Maiatzaren

Talco @ Punk in Drublic - DE - Hannover

Kulturzentrum Faust, Hannover



Ostirala

27

Maiatzaren

Ostirala, 27 Maiatzaren

BASSGROUND in BADALONA XXL @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Osteguna

26

Maiatzaren

Osteguna, 26 Maiatzaren

Talco @ Punk in Drublic - FR - Tours

Parc Expo de Tours, Tours



Igandea

22

Maiatzaren

Igandea, 22 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Desakato + Blowfuse + Bastards on Parade @ Santiago de Compostela

Multiusos Fontes do Sar, Santiago de Compostela



Igandea

22

Maiatzaren

Igandea, 22 Maiatzaren

Talco @ Punk in Drublic - IT - Milan

Carroponte, Milan



Larunbata

21

Maiatzaren

Larunbata, 21 Maiatzaren

1a TROBADA GALTAIRE @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

21

Maiatzaren

Larunbata, 21 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Pulley + Blowfuse @ Madrid

Wizink Center, Madrid



Larunbata

21

Maiatzaren

Larunbata, 21 Maiatzaren

Talco @ Punk in Drublic - DE - Nürnberg

Summer Stage @ Max-Morlock-Stadion, Nürnberg



Ostirala

20

Maiatzaren

Ostirala, 20 Maiatzaren

PULLEY @ AFTER PARTY Bad Religion 2022

Upload, Barcelona



Ostirala

20

Maiatzaren

Ostirala, 20 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Pulley + Blowfuse @ Barcelona

Poble Espanyol, Barcelona



Ostirala

20

Maiatzaren

Ostirala, 20 Maiatzaren

Talco @ Punk in Drublic - AT - Wiesen

Wiesen Open Air, Wiesen



Osteguna

19

Maiatzaren

Osteguna, 19 Maiatzaren

Pulley + Blowfuse @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Asteazkena

18

Maiatzaren

Asteazkena, 18 Maiatzaren

Suicidal Tendencies + Artista Invitado @ Murcia

Garaje Beat Club, Múrcia



Asteazkena

18

Maiatzaren

Asteazkena, 18 Maiatzaren

BAD RELIGION + Pulley + Blowfuse @ València

Sala Repvblicca, Valencia



Asteartea

17

Maiatzaren

Asteartea, 17 Maiatzaren

Suicidal Tendencies + Artista Invitado @ Iruña

Sala Totem, Villaba-Atarrabia



Igandea

15

Maiatzaren

Igandea, 15 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Blowfuse @ Málaga

Paris15, Malaga



Larunbata

14

Maiatzaren

Larunbata, 14 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Devil In Me + Blowfuse @ Lisboa

Altice Arena, Lisboa



Larunbata

14

Maiatzaren

Larunbata, 14 Maiatzaren

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + Brigade Loco + La Inquisición + Rotten XIII + Groggy Rude @ Tarragona

Tarraco Arena, Tarragona



Ostirala

13

Maiatzaren

Ostirala, 13 Maiatzaren

The Anti Patiks + Batec + Groggy Rude @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

13

Maiatzaren

Ostirala, 13 Maiatzaren

The Gundown + Bloody Gums @ Tarragona

Sala Zero, Tarragona



Ostirala

13

Maiatzaren

Ostirala, 13 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Millencolin + Blowfuse @ Barakaldo

BEC (Bizkaia Arena), Barakaldo



Larunbata

7

Maiatzaren

Larunbata, 7 Maiatzaren

Distorsion BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

7

Maiatzaren

Larunbata, 7 Maiatzaren

Inadaptats + Eterns @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Larunbata

7

Maiatzaren

Larunbata, 7 Maiatzaren

Blowfuse @ Altimira Festival



Larunbata

7

Maiatzaren

Larunbata, 7 Maiatzaren

The Baboon Show @ Downtown Riot 2022

TBC, Stockholm



Ostirala

6

Maiatzaren

Ostirala, 6 Maiatzaren

DUB ACADEMY - JAH LIFE INLT SOUND SYSTEM @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

6

Maiatzaren

Ostirala, 6 Maiatzaren

Inadaptats + Les Buch @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Larunbata

30

Apirilaren

Larunbata, 30 Apirilaren

Safety Dance Club @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

30

Apirilaren

Larunbata, 30 Apirilaren

Assac! + Zombie Pujol + Antrum @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

30

Apirilaren

Larunbata, 30 Apirilaren

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + Brigade Loco + Rotten XIII + La Inquisición + Arene 6 @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Larunbata

30

Apirilaren

Larunbata, 30 Apirilaren

PROUDZ + ANAL HARD + FRACTURA @ Vigo

Sala Master, Vigo



Ostirala

29

Apirilaren

Ostirala, 29 Apirilaren

BASSGROUND in BADALONA XXL @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

29

Apirilaren

Ostirala, 29 Apirilaren

PROUDZ + ANAL HARD @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña



Asteartea

26

Apirilaren

Asteartea, 26 Apirilaren

The Baboon Show + Cold @ Leipzig

Felsenkeller, Leipzig



Astelehena

25

Apirilaren

Astelehena, 25 Apirilaren

The Baboon Show + Cold @ Zurich

Dynamo, Zürich



Igandea

24

Apirilaren

Igandea, 24 Apirilaren

A Wilhelm Scream + Signals Midwest + Acid Snot @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Igandea

24

Apirilaren

Igandea, 24 Apirilaren

The Toasters + Deskarats @ La Bisbal de L'Empordà

L'Alternativa, La Bisbal de L'Empordà



Igandea

24

Apirilaren

Igandea, 24 Apirilaren

The Baboon Show + Cold @ Freiburg

Haus der Jugend, Freiburg



Larunbata

23

Apirilaren

Larunbata, 23 Apirilaren

RudeClub is Back BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

23

Apirilaren

Larunbata, 23 Apirilaren

Crim + La Inquisición @ Montblanc

MONTBLANC, Tarragona



Larunbata

23

Apirilaren

Larunbata, 23 Apirilaren

SKATALÀ + The Toasters NYC SKA @ Barcelona

Razzmatazz 1, Barcelona



Larunbata

23

Apirilaren

Larunbata, 23 Apirilaren

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Berlin

Astra Kulturhaus, Berlin



Ostirala

22

Apirilaren

Ostirala, 22 Apirilaren

Daebak! K-Party BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

22

Apirilaren

Ostirala, 22 Apirilaren

The Toasters @ Logroño

Stereo Rockandroll Bar, Logroño



Ostirala

22

Apirilaren

Ostirala, 22 Apirilaren

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Hamburg

Gruenspan, Hamburg



Osteguna

21

Apirilaren

Osteguna, 21 Apirilaren

The Toasters @ Huesca

Sala Eden, Huesca



Osteguna

21

Apirilaren

Osteguna, 21 Apirilaren

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Cologne

Live Music Hall, Koln



Asteazkena

20

Apirilaren

Asteazkena, 20 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Asteazkena

20

Apirilaren

Asteazkena, 20 Apirilaren

The Baboon Show + Shirley Holmes @ Wiesbaden

Kulturzentrum Schlachthof Wiesbaden, Wiesbaden



Asteartea

19

Apirilaren

Asteartea, 19 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Valencia

16 Toneladas, Valencia



Astelehena

18

Apirilaren

Astelehena, 18 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Murcia

Garaje Beat Club, Múrcia



Igandea

17

Apirilaren

Igandea, 17 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Granada

Sala Planta Baja, Granada



Igandea

17

Apirilaren

Igandea, 17 Apirilaren

The Baboon Show @ On n'a plus 20 ans

Espace René Cassin, Fontenay-le-Comte



Igandea

17

Apirilaren

Igandea, 17 Apirilaren

The Exploited + Tigre Jet Jr. + Guadaña @ Es Gremi

Es Gremi, Palma



Larunbata

16

Apirilaren

Larunbata, 16 Apirilaren

Giuda @ Valencia

Loco Club, Valencia



Larunbata

16

Apirilaren

Larunbata, 16 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

16

Apirilaren

Larunbata, 16 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Tarragona

Sala Zero, Tarragona



Larunbata

16

Apirilaren

Larunbata, 16 Apirilaren

The Baboon Show + Lipstick Vibrators @ Paris

La Peche, Paris



Ostirala

15

Apirilaren

Ostirala, 15 Apirilaren

Giuda @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

15

Apirilaren

Ostirala, 15 Apirilaren

The Baboon Show @ Paaspop Festival

Paaspop Festival, Schijndel



Ostirala

15

Apirilaren

Ostirala, 15 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Zaragoza

Rock & Blues Café, Zaragoza



Ostirala

15

Apirilaren

Ostirala, 15 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Iruña

Sala Totem, Villava



Osteguna

14

Apirilaren

Osteguna, 14 Apirilaren

The Toasters + Buster Shuffle @ Bilbao

Kafe Antzokia Bilbao, Bilbao



Osteguna

14

Apirilaren

Osteguna, 14 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Osteguna

14

Apirilaren

Osteguna, 14 Apirilaren

Giuda + Victimas Club + Sonic Trash + Tiparrakers (...) @ Txiberri Old School FESTIVAL

Txiberri Old School, Urduliz



Osteguna

14

Apirilaren

Osteguna, 14 Apirilaren

The Baboon Show @ Luxembourg

Rockhal, Luxemburg



Asteazkena

13

Apirilaren

Asteazkena, 13 Apirilaren

Giuda @ Madrid

Gruta 77, Madrid



Asteazkena

13

Apirilaren

Asteazkena, 13 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Murcia

Garaje Beat Club, Murcia



Asteartea

12

Apirilaren

Asteartea, 12 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law + Rat-Zinger @ Sevilla

Sala Fanatic, Sevilla



Igandea

10

Apirilaren

Igandea, 10 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Iruña

Sala Totem, Villaba



Igandea

10

Apirilaren

Igandea, 10 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law @ Lisbon

RCA CLUB, Lisboa



Larunbata

9

Apirilaren

Larunbata, 9 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid



Larunbata

9

Apirilaren

Larunbata, 9 Apirilaren

The Exploited + Ratzinger @ Santiago de Compostela

Malatesta, Santiago de Compostela



Larunbata

9

Apirilaren

Larunbata, 9 Apirilaren

Cock Sparrer + Tropa do Carallo + The Casualties + Lion's Law @ Madrid

Wizink Center, Madrid



Larunbata

9

Apirilaren

Larunbata, 9 Apirilaren

Lebowski Klub BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

8

Apirilaren

Ostirala, 8 Apirilaren

The Rumjacks + S'Temple Bar @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

8

Apirilaren

Ostirala, 8 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Bilbao

StageLive, Bilbao



Ostirala

8

Apirilaren

Ostirala, 8 Apirilaren

The Casualties + Lion's Law + Ratzinger @ Burgos

Sala Andén 56, Burgos



Ostirala

8

Apirilaren

Ostirala, 8 Apirilaren

The Exploited / No Future FEST @ Madrid

Sala Cool, Madrid



Osteguna

7

Apirilaren

Osteguna, 7 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Osteguna

7

Apirilaren

Osteguna, 7 Apirilaren

The Rumjacks @ València

16 Toneladas, Valencia



Osteguna

7

Apirilaren

Osteguna, 7 Apirilaren

The Exploited + The Casualties + Lion's Law @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Asteazkena

6

Apirilaren

Asteazkena, 6 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Leiria (Portugal)

Texas Bar, Leiria (Portugal)



Asteazkena

6

Apirilaren

Asteazkena, 6 Apirilaren

The Rumjacks @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Asteartea

5

Apirilaren

Asteartea, 5 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Vigo

Sala Doppler, Vigo



Asteartea

5

Apirilaren

Asteartea, 5 Apirilaren

The Rumjacks @ Madrid

Independance Club, Madrid



Astelehena

4

Apirilaren

Astelehena, 4 Apirilaren

The Rumjacks + Moscow Death Brigade @ Oviedo

Sir Lauren's, Oviedo



Igandea

3

Apirilaren

Igandea, 3 Apirilaren

The Rumjacks @ A Coruña

Mardi Gras, A Coruña



Igandea

3

Apirilaren

Igandea, 3 Apirilaren

Moscow Death Brigade @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Larunbata

2

Apirilaren

Larunbata, 2 Apirilaren

Moscow Death Brigade + K.N.P. KREW @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

2

Apirilaren

Larunbata, 2 Apirilaren

Crim + La Inquisición + Anal Hard @ Manresa

Stroika, Manresa



Larunbata

2

Apirilaren

Larunbata, 2 Apirilaren

The Rumjacks + McONAK + Perlata @ Vitoria-Gasteiz

Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz



01 Api
02 Api

Ostirala, 1 Apirilaren

Talco + CRIM @ Marearock 2022

MareaRock, Murcia



Ostirala

1

Apirilaren

Ostirala, 1 Apirilaren

DUB ACADEMY - GREENLIGHT & WOODLAND @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

26

Martxoaren

Larunbata, 26 Martxoaren

Safety Dance Club BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

26

Martxoaren

Larunbata, 26 Martxoaren

Soziedad Alkoholika + Angelus Apatrida + Anestesia + Proudz + Anal Hard

Polideportivo Mendizorrotza, Vitoria-Gasteiz



Ostirala

25

Martxoaren

Ostirala, 25 Martxoaren

BASSGROUND Goes Dark BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Igandea

20

Martxoaren

Igandea, 20 Martxoaren

Russ Rankin @ Barcelona

La Deskomunal, Barcelona



Larunbata

19

Martxoaren

Larunbata, 19 Martxoaren

Peter and The Test Tube Babies + Rixe + Contempt @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

19

Martxoaren

Larunbata, 19 Martxoaren

Russ Rankin @ Manlleu

Manlleuet, Manlleu



Ostirala

18

Martxoaren

Ostirala, 18 Martxoaren

Russ Rankin @ Madrid

Trashcan Music Club, Madrid



Ostirala

18

Martxoaren

Ostirala, 18 Martxoaren

Peter And The Test Tube Babies + Klobber @ Madrid



Osteguna

17

Martxoaren

Osteguna, 17 Martxoaren

Russ Rankin @ Donosti

Dabadaba, Donostia



Igandea

13

Martxoaren

Igandea, 13 Martxoaren

The Baboon Show + Niña Coyote eta Chico Tornado @ Madrid

Sala But, Madrid



Larunbata

12

Martxoaren

Larunbata, 12 Martxoaren

The Gundown + Jess y los Extenders @ Madrid

Trashcan Music Club, Madrid



Larunbata

12

Martxoaren

Larunbata, 12 Martxoaren

The Baboon Show + Niña Coyote eta Chico Tornado @ Barcelona

Sala Apolo, Barcelona



Larunbata

12

Martxoaren

Larunbata, 12 Martxoaren

Talco @ Aarburg

Musigburg, Aarburg



Larunbata

12

Martxoaren

Larunbata, 12 Martxoaren

Distorsion @ EstraperloCLUB (BADALONA)

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

11

Martxoaren

Ostirala, 11 Martxoaren

GREENLIGHT meets JAH LIFE INTERNATIONAL PART II @ Estraperlo CLUB / DUB ACADEMY

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

11

Martxoaren

Ostirala, 11 Martxoaren

The Gundown + Groggy Rude @ Reus

Lo Submarino, Reus



Ostirala

11

Martxoaren

Ostirala, 11 Martxoaren

The Baboon Show + Niña Coyote eta Chico Tornado @ Bilbao

Santana 27, Bilbao



Ostirala

11

Martxoaren

Ostirala, 11 Martxoaren

Talco @ Wetzikon

Hall of Fame, Wetzikon, Suiza



Osteguna

10

Martxoaren

Osteguna, 10 Martxoaren

The Baboon Show + GRIMA @ Santiago de Compostela

Sala Capitol, Santiago de Compostela



Larunbata

5

Martxoaren

Larunbata, 5 Martxoaren

PROUDZ + ANAL HARD + A.D @ Bilbo

Zorrotzako Gaztetxe, Bilbao



Larunbata

5

Martxoaren

Larunbata, 5 Martxoaren

CARNAVAL Estraperlista @ Estraperlo Club (BADALONA)

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

4

Martxoaren

Ostirala, 4 Martxoaren

PROUDZ + ANAL HARD + OKLAHOMA @ Oviedo

Sir Lauren's, Oviedo



Ostirala

4

Martxoaren

Ostirala, 4 Martxoaren

DUB ACADEMY - GREENLIGHT meets JAH LIFE INTERNATIONAL @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

26

Otsaila

Larunbata, 26 Otsaila

Safety Dance Club BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

25

Otsaila

Ostirala, 25 Otsaila

BASSGROUND TAKES OVER BADALONA @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

19

Otsaila

Larunbata, 19 Otsaila

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + Serpent @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Larunbata

19

Otsaila

Larunbata, 19 Otsaila

Distorsion @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

18

Otsaila

Ostirala, 18 Otsaila

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + Brigade Loco + Rotten XIII + La Inquisición + The Lio @ Iruña

Sala Totem, Villaba



Igandea

13

Otsaila

Igandea, 13 Otsaila

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + The Gundown @ Zaragoza

Sala Lopez, Zaragoza



Larunbata

12

Otsaila

Larunbata, 12 Otsaila

(RE)INAUGURACIÓ de la sala Estraperlo CLUB de BADALONA

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

12

Otsaila

Larunbata, 12 Otsaila

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + The Gundown @ Palencia

La Cueva, Palencia



Ostirala

11

Otsaila

Ostirala, 11 Otsaila

DUB ACADEMY - GREENLIGHT ft BENJAMIN & HARNY ROOTS @ EstraperloCLUB

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

11

Otsaila

Ostirala, 11 Otsaila

Fem D'Aquí TOUR | CRIM + La Inquisición + The Gundown @ València

Rock City, Almassera, València



Ostirala

11

Otsaila

Ostirala, 11 Otsaila

PROUDZ + ANAL HARD + LUST @ Madrid

Sala Copérnico, Madrid



Larunbata

5

Otsaila

Larunbata, 5 Otsaila

SA + Angelus Apatrida + Anestesia + PROUDZ @ Gasteiz

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



Larunbata

29

Urtarrila

Larunbata, 29 Urtarrila

Blowfuse + Vandida @ Madrid

Sala Wurlitzer, Madrid



Larunbata

15

Urtarrila

Larunbata, 15 Urtarrila

Distorsion @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



Larunbata

8

Urtarrila

Larunbata, 8 Urtarrila

Apocalypse Dudes + Porco Bravo + The Crown is Mine @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

31

Abenduaren

Ostirala, 31 Abenduaren

Cap d'Any al Estraperlo CLUB @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

25

Abenduaren

Larunbata, 25 Abenduaren

The Safety Dance Club @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

24

Abenduaren

Ostirala, 24 Abenduaren

Bass Ground RETURNS @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

19

Abenduaren

Igandea, 19 Abenduaren

Talco Maskerade @ Barcelona Beer Fest (L'H)

Barcelona Beer Festival, Hospitalet de Llobregat



2021

18

Abenduaren

Larunbata, 18 Abenduaren

XIII Aniversari ESTRAPERLO - Dissabte 18 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

18

Abenduaren

Larunbata, 18 Abenduaren

Talco Maskerade @ Iruña

Sala Totem, Villaba-Atarrabia



2021

17

Abenduaren

Ostirala, 17 Abenduaren

Talco Maskerade @ Bilbao

StageLive, Bilbao



2021

17

Abenduaren

Ostirala, 17 Abenduaren

XIII Aniversari ESTRAPERLO - Divendres 17 @ Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

16

Abenduaren

Osteguna, 16 Abenduaren

Talco Maskerade @ Valladolid

Porta Caeli, Valladolid



2021

15

Abenduaren

Asteazkena, 15 Abenduaren

Talco Maskerade @ Madrid

Sala Nazca, Madrid



2021

11

Abenduaren

Larunbata, 11 Abenduaren

Panteon Rococo + Talco @ Ciudad de Mexico

Foro Sol, Ciudad de Mexico



2021

10

Abenduaren

Ostirala, 10 Abenduaren

Dub Academy @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

5

Abenduaren

Igandea, 5 Abenduaren

Abaddon Club @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

4

Abenduaren

Larunbata, 4 Abenduaren

Bissap @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

3

Abenduaren

Ostirala, 3 Abenduaren

Lebowski Klub @ EstraperloCLUB / Badalona

Estraperlo Club, Badalona



2021

3

Abenduaren

Ostirala, 3 Abenduaren

CRIM @ Algorta, Getxo

Plaza Biotz Alai Plaza, Algorta, Getxo



2021

27

Azaroaren

Larunbata, 27 Azaroaren

CRIM + La Inquisición @ Valls

Redstar, Valls



2021

26

Azaroaren

Ostirala, 26 Azaroaren

CRIM + La Inquisición @ Vic

La Cabra, Vic



2021

16

Azaroaren

Asteartea, 16 Azaroaren

Bromure + Squelette @ Barcelona

Razzmatazz 3, Barcelona



2021

13

Azaroaren

Larunbata, 13 Azaroaren

The Baboon Show @ Stockholm

Debaser Hornstulls Strand, Stockholm



2021

13

Azaroaren

Larunbata, 13 Azaroaren

Buster Shuffle @ Dynamite Ska Festival (Leipzig)

Dynamite Ska Festival, Leipzig



2021

12

Azaroaren

Ostirala, 12 Azaroaren

Buster Shuffle @ Düsseldorf

Weltkunstzimmer, Düsseldorf



2021

6

Azaroaren

Larunbata, 6 Azaroaren

Lion's Law EUROPE TOUR @ Weinheim

Café Central, Weinheim



2021

5

Azaroaren

Ostirala, 5 Azaroaren

Lion's Law EUROPE TOUR @ Chemnitz

AJZ Chemnitz, Chemnitz



2021

4

Azaroaren

Osteguna, 4 Azaroaren

Lion's Law EUROPE TOUR @ Praga

Underdogs', Praga 5



2021

3

Azaroaren

Asteazkena, 3 Azaroaren

Lion's Law EUROPE TOUR @ Bratislava

Fuga, Bratislava



2021

1

Azaroaren

Astelehena, 1 Azaroaren

Lion's Law EUROPE TOUR @ Berlin

Cassiopeia, Berlin



2021

31

Urria

Igandea, 31 Urria

Lion's Law EUROPE TOUR @ Hamburg

Monkeys Music Club, Hamburg



2021

30

Urria

Larunbata, 30 Urria

Lion's Law EUROPE TOUR @ Revolution Calling

Revolution Calling, Eindhoven



2021

30

Urria

Larunbata, 30 Urria

CRIM @ LeatherFest 2021 (Mallorca)

LeatherFest, Inca



2021

29

Urria

Ostirala, 29 Urria

The Gundown @ Barraques de Girona

Barraques de Girona, Girona



2021

29

Urria

Ostirala, 29 Urria

Lion's Law EUROPE TOUR @ Essen

Don't Panic Club & Pub, Essen



2021

28

Urria

Osteguna, 28 Urria

Lion's Law EUROPE TOUR @ Paris

Backstage BTM, Paris



2021

22

Urria

Ostirala, 22 Urria

Talco MASKERADE @ Verona

The Factory, Verona



2021

18

Iraila

Larunbata, 18 Iraila

CRIM + La Inquisición @ IN-SOMNI FEST

Parc de La Coope, Sarrià de Ter



2021

11

Iraila

Larunbata, 11 Iraila

Talco MASKERADE @ Revenidas 2021

Revenidas FEST, Vilaxoán de Arousa



2021

7

Abuztua

Larunbata, 7 Abuztua

Talco MASKERADE @ Lindau

Club Vaudeville, Lindau



2021

6

Abuztua

Ostirala, 6 Abuztua

Talco MASKERADE @ Backstage Open Air

Backstage Open Air, Munich



2021

31

Uztailaren

Larunbata, 31 Uztailaren

Talco MASKERADE @ Ciclo Beltane FEST

Ciclo Beltane Fest (Palacio de Sobrellano), Comillas



2021

31

Uztailaren

Larunbata, 31 Uztailaren

Blowfuse @ Xtreme Fest

Xtreme Fest, Albi



2021

30

Uztailaren

Ostirala, 30 Uztailaren

The Baboon Show @ Ciclo Beltane FEST

Ciclo Beltane Fest (Palacio de Sobrellano), Comillas



2021

29

Uztailaren

Osteguna, 29 Uztailaren

The Baboon Show @ Nits del Fòrum

Nits del Fòrum, Barcelona



2021

28

Uztailaren

Asteazkena, 28 Uztailaren

Talco MASKERADE @ La Mirona

La Mirona, Salt



2021

23

Uztailaren

Ostirala, 23 Uztailaren

La Inquisición @ Getxo

Autocine Getxo, Getxo



2021

17

Uztailaren

Larunbata, 17 Uztailaren

CRIM + La Inquisición @ Barcelona

Nits del Fòrum, Barcelona



2021

12

Ekaina

Larunbata, 12 Ekaina

DEADYARD

Sala Upload, Barcelona



2021

10

Ekaina

Osteguna, 10 Ekaina

SPERMBIRDS + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2021

5

Ekaina

Larunbata, 5 Ekaina

THE BABOON SHOW

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



2021

4

Ekaina

Ostirala, 4 Ekaina

THE BABOON SHOW

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



2021

23

Maiatzaren

Igandea, 23 Maiatzaren

TALCO MASKERADE

Porta Caeli, Valladolid



2021

21

Maiatzaren

Ostirala, 21 Maiatzaren

TALCO MASKERADE

Frontón Municipal, Santa María de Páramo



2021

16

Maiatzaren

Igandea, 16 Maiatzaren

TALCO MASKERADE

Sala Riviera, Madrid



2021

16

Maiatzaren

Igandea, 16 Maiatzaren

LA INQUISICIÓN + CRIM

Sala TGN, Tarragona



2021

15

Maiatzaren

Larunbata, 15 Maiatzaren

TALCO MASKERADE

Poble Espanyol, Barcelona



2021

15

Maiatzaren

Larunbata, 15 Maiatzaren

LA EXCAVADORA + CRIM (Kultura Bizia)

Iradier Arena, Vitoria-Gasteiz



2020

14

Ekaina

Igandea, 14 Ekaina

SLAPSHOT + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



2020

25

Apirilaren

Larunbata, 25 Apirilaren

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Jimmy Jazz, Vitoria



2020

18

Apirilaren

Larunbata, 18 Apirilaren

LION'S LAW + RECONQUESTA + EXILI + THE YOUNG ONES + FIGHTBACK

Estraperlo Club, Badalona



2020

17

Apirilaren

Ostirala, 17 Apirilaren

LION'S LAW + VOLXTURM + THE YOUNG ONES

Gruta 77, Madrid



2020

16

Apirilaren

Osteguna, 16 Apirilaren

LION'S LAW + THE YOUNG ONES

Doka, Donosti



2020

9

Apirilaren

Osteguna, 9 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + IN OTHER CLIMES

Estraperlo Club, Badalona



2020

8

Apirilaren

Asteazkena, 8 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Copernico, Madrid



2020

6

Apirilaren

Astelehena, 6 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Playa Club, A Coruña



2020

5

Apirilaren

Igandea, 5 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Jimmy Jazz, Vitoria



2020

14

Martxoaren

Larunbata, 14 Martxoaren

DEADYARD + artisita invitado

La Iguana, Vigo



2020

13

Martxoaren

Ostirala, 13 Martxoaren

DEADYARD + artistas invitados

Mardi Gras, A Coruña



2020

6

Martxoaren

Ostirala, 6 Martxoaren

DEADYARD + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2020

29

Otsaila

Larunbata, 29 Otsaila

PERKELE + Guilty Brigade + Dinamita

Sala Totem, Villaba



2020

25

Otsaila

Asteartea, 25 Otsaila

THE MAHONES

Rocksound, Barcelona



2020

24

Otsaila

Astelehena, 24 Otsaila

THE MAHONES

Sala Zeus, Gijón



2020

23

Otsaila

Igandea, 23 Otsaila

THE MAHONES

Mardi Gras, A Coruña



2020

22

Otsaila

Larunbata, 22 Otsaila

COCK SPARRER + Rude Pride

Sala But, Madrid



2020

8

Otsaila

Larunbata, 8 Otsaila

DEADYARD + Mastegot + Gurtel Club

Razzmatazz 3, Barcelona



2020

7

Otsaila

Ostirala, 7 Otsaila

SKACHA + ENTRE VANDALS + REDBRUTS

Estraperlo Club, Badalona



2020

31

Urtarrila

Ostirala, 31 Urtarrila

THE BABOON SHOW + CRIM

Cochera Cabaret, Malaga



2020

30

Urtarrila

Osteguna, 30 Urtarrila

THE BABOON SHOW + CRIM

Sala X, Sevilla



2020

24

Urtarrila

Ostirala, 24 Urtarrila

FEM D'AQUI FEST - Crim + Blowfuse + La Inquisición + Deadyard

Cotton Club, Lleida



2020

18

Urtarrila

Larunbata, 18 Urtarrila

THE TOY DOLLS + CRIM

Razzmatazz 1, Barcelona



2020

17

Urtarrila

Ostirala, 17 Urtarrila

THE TOY DOLLS + CRIM

Santana 27, Bilbao



2020

16

Urtarrila

Osteguna, 16 Urtarrila

THE TOY DOLLS + CRIM

Sala But, Madrid



2020

12

Urtarrila

Igandea, 12 Urtarrila

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Estraperlo Club, Badalona



2020

10

Urtarrila

Ostirala, 10 Urtarrila

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Kubik, VITORIA/GASTEIZ



2019

28

Abenduaren

Larunbata, 28 Abenduaren

SKATALÀ + BAD MANNERS + BUSTER SHUFFLE

Razzmatazz 1, Barcelona



2019

21

Abenduaren

Larunbata, 21 Abenduaren

RUDE CAT WarmUP - THE CABRIANS + THORPEDIANS + BANDA SORPRESA

Estraperlo Club, Badalona



2019

20

Abenduaren

Ostirala, 20 Abenduaren

11è ANIVERSARI ESTRAPERLO - CRIM + LA INQUISICIÓN + MILICIANS + THE BIZNESS

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Abenduaren

Ostirala, 13 Abenduaren

TALCO 15TH ANNIVERSARY

Sala Totem, Villaba



2019

3

Abenduaren

Asteartea, 3 Abenduaren

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

2

Abenduaren

Astelehena, 2 Abenduaren

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

1

Abenduaren

Igandea, 1 Abenduaren

MADBALL + LION'S LAW

Copernico, Madrid



2019

30

Azaroaren

Larunbata, 30 Azaroaren

COCKNEY REJECTS + Culandra + Brux + Entre Vàndals

Estraperlo Club, Badalona



2019

29

Azaroaren

Ostirala, 29 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

29

Azaroaren

Ostirala, 29 Azaroaren

FEM D’AQUÍ FEST - CRIM, Blowfuse, La Inquisición, Deadyard

La Cabra, Vic



2019

28

Azaroaren

Osteguna, 28 Azaroaren

LION'S LAW + Última Sentencia

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Azaroaren

Osteguna, 28 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Malatesta, Santiago de Compostela



2019

27

Azaroaren

Asteazkena, 27 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Sala Caracol, Madrid



2019

26

Azaroaren

Asteartea, 26 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

16

Azaroaren

Larunbata, 16 Azaroaren

THE AGGROLITES

Estraperlo Club, Badalona



2019

9

Azaroaren

Larunbata, 9 Azaroaren

BADALONA CALLING 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Urria

Osteguna, 31 Urria

THE BABOON SHOW + Zoketes

Espacio Vias, Leon



2019

31

Urria

Osteguna, 31 Urria

BACKTRACK + Push! + Turment

Razzmatazz 3, Barcelona



2019

4

Urria

Ostirala, 4 Urria

THE BABOON SHOW + Memento Mori HC

La Boite, Lleida



2019

3

Urria

Osteguna, 3 Urria

TALCO

El Tren, Granada



2019

2

Urria

Asteazkena, 2 Urria

TALCO + El Bastón de la Vieja

Malandar, Sevilla



2019

29

Iraila

Igandea, 29 Iraila

THE MOVEMENT + Not Scientists

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Iraila

Larunbata, 28 Iraila

NOT SCIENTISTS + LAID

Pub Darkness - Sedaví, Valencia



2019

28

Iraila

Larunbata, 28 Iraila

THE VARUKERS + Eskupe + 7 Plagas

Estraperlo Club, Badalona



2019

26

Iraila

Osteguna, 26 Iraila

NOT SCIENTISTS + Serpent

Rocksound, Barcelona



2019

26

Iraila

Osteguna, 26 Iraila

THE VARUKERS + Eskupe

Sala Lopez, Zaragoza



2019

25

Iraila

Asteazkena, 25 Iraila

NOT SCIENTISTS + Los Cheddars

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

24

Iraila

Asteartea, 24 Iraila

NOT SCIENTISTS

Mardi Gras, A Coruña



2019

23

Iraila

Astelehena, 23 Iraila

NOT SCIENTISTS + IDC

Galaxy Gong Club, Oviedo



2019

22

Iraila

Igandea, 22 Iraila

NOT SCIENTISTS + J.O.E.

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

6

Iraila

Ostirala, 6 Iraila

NO FUN AT ALL + INTERLUDE + BIG HEAD DOWN

Las Armas, Zaragoza



2019

15

Abuztua

Osteguna, 15 Abuztua

BEACH BEER CHAOS 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Uztailaren

Asteazkena, 31 Uztailaren

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Sala MON Live, Madrid



2019

30

Uztailaren

Asteartea, 30 Uztailaren

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

20

Uztailaren

Larunbata, 20 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

Rocksound, Barcelona



2019

19

Uztailaren

Ostirala, 19 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

DABADABA, Donosti



2019

18

Uztailaren

Osteguna, 18 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

Lata de Zinc, Oviedo



2019

17

Uztailaren

Asteazkena, 17 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

14

Uztailaren

Igandea, 14 Uztailaren

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + BOOM BOOM KID

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Uztailaren

Larunbata, 13 Uztailaren

AUTOBUS A GUINEU - Valls de torroella

Valls de Torroella



2019

12

Uztailaren

Ostirala, 12 Uztailaren

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + 25th COMING FIRE

Sala Lopez, Zaragoza



2019

7

Uztailaren

Igandea, 7 Uztailaren

MUTE + The Fox 196

Rocksound, Barcelona



2019

6

Uztailaren

Larunbata, 6 Uztailaren

MUTE + Bridges to nowhere

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

4

Uztailaren

Osteguna, 4 Uztailaren

MUTE

Bar High, Bilbao



2019

29

Ekaina

Larunbata, 29 Ekaina

PEEPING TOMS

Estraperlo Club, Badalona



2019

22

Ekaina

Larunbata, 22 Ekaina

ANAL HARD + LA INQUISICION

LA SALVAJE, Oviedo



2019

21

Ekaina

Ostirala, 21 Ekaina

ANAL HARD + LA INQUISICION

Sala CAVAS DISCO, Pamplona



2019

9

Ekaina

Igandea, 9 Ekaina

SUMMER BLAST - DIUMENGE 9 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Ekaina

Larunbata, 8 Ekaina

BONO 2 DIAS / SUMMER BLAST - GORILLA BISCUITS + SATANIC SURFERS + NATIONS ON FIRE....

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Ekaina

Larunbata, 8 Ekaina

SUMMER BLAST - DISSABTE 8 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

7

Ekaina

Ostirala, 7 Ekaina

SATANIC SURFERS + LEIHOTIKAN + CONTROL DE PLAGAS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019