Entradas

Xoves

13

Agosto

Xoves, 13 Agosto

BEACH BEER CHAOS 2020

Estraperlo Club, Badalona



Domingo

5

Xullo

Domingo, 5 Xullo

BELVEDERE + LA ARMADA

Razzmatazz 3, Barcelona



Xoves

2

Xullo

Xoves, 2 Xullo

BELVEDERE + LA ARMADA

Sala Wurlitzer, Madrid



Mércores

1

Xullo

Mércores, 1 Xullo

BELVEDERE + LA ARMADA

16 Toneladas, Valencia



Martes

30

Xuño

Martes, 30 Xuño

BELVEDERE + LA ARMADA

Sala Lopez, Zaragoza



Domingo

14

Xuño

Domingo, 14 Xuño

SLAPSHOT + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



Venres

12

Xuño

Venres, 12 Xuño

SUMMER BLAST 2020

Estraperlo Club, Badalona



Venres

12

Xuño

Venres, 12 Xuño

THE EXPLOITED + Tigre Jet Jr. + Guadaña

Sa Possessió, Palma



Xoves

11

Xuño

Xoves, 11 Xuño

SPERMBIRDS + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



Mércores

10

Xuño

Mércores, 10 Xuño

SPERMBIRDS + artista invitado

Gruta 77, Madrid



Xoves

28

Maio

Xoves, 28 Maio

BAD RELIGION + Blowfuse

Sala Repvblicca, Valencia



Mércores

27

Maio

Mércores, 27 Maio

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Blowfuse

Paris15, Malaga



Domingo

17

Maio

Domingo, 17 Maio

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Garaje Beat Club, Murcia



Sábado

16

Maio

Sábado, 16 Maio

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Sala Totem, Villaba



Venres

15

Maio

Venres, 15 Maio

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Sala Andén, Burgos



Xoves

14

Maio

Xoves, 14 Maio

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Sala Lopez, Zaragoza



Sábado

25

Abril

Sábado, 25 Abril

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Jimmy Jazz, Vitoria



Venres

24

Abril

Venres, 24 Abril

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Sala Totem, villaba



Sábado

18

Abril

Sábado, 18 Abril

LION'S LAW + RECONQUESTA + EXILI + THE YOUNG ONES + FIGHTBACK

Estraperlo Club, Badalona



Venres

17

Abril

Venres, 17 Abril

LION'S LAW + VOLXTURM + THE YOUNG ONES

Gruta 77, Madrid



Mércores

15

Abril

Mércores, 15 Abril

MOSCOW DEATH BRIGADE

Sala Lopez, Zaragoza



Martes

14

Abril

Martes, 14 Abril

MOSCOW DEATH BRIGADE

Copernico, Madrid



Luns

13

Abril

Luns, 13 Abril

MOSCOW DEATH BRIGADE

Sir Laurens, Oviedo



Domingo

12

Abril

Domingo, 12 Abril

MOSCOW DEATH BRIGADE

Sala Totem, Villaba



Xoves

9

Abril

Xoves, 9 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + IN OTHER CLIMES

Estraperlo Club, Badalona



Mércores

8

Abril

Mércores, 8 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Copernico, Madrid



Luns

6

Abril

Luns, 6 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Playa Club, A Coruña



Domingo

5

Abril

Domingo, 5 Abril

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Jimmy Jazz, Vitoria



Sábado

4

Abril

Sábado, 4 Abril

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Copernico, Madrid



Venres

3

Abril

Venres, 3 Abril

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Rock City, Almassera, Valencia



Venres

20

Marzo

Venres, 20 Marzo

THE BABOON SHOW + CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Stroika, Manresa



Sábado

14

Marzo

Sábado, 14 Marzo

DEADYARD + artisita invitado

La Iguana, Vigo



Venres

13

Marzo

Venres, 13 Marzo

DEADYARD + artistas invitados

Mardi Gras, A Coruña



Venres

6

Marzo

Venres, 6 Marzo

DEADYARD + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



Sábado

29

Febreiro

Sábado, 29 Febreiro

PERKELE + Guilty Brigade + Dinamita

Sala Totem, Villaba



Martes

25

Febreiro

Martes, 25 Febreiro

THE MAHONES

Rocksound, Barcelona



Luns

24

Febreiro

Luns, 24 Febreiro

THE MAHONES

Sala Zeus, Gijón



Domingo

23

Febreiro

Domingo, 23 Febreiro

THE MAHONES

Mardi Gras, A Coruña



Sábado

22

Febreiro

Sábado, 22 Febreiro

COCK SPARRER + Rude Pride

Sala But, Madrid



Sábado

8

Febreiro

Sábado, 8 Febreiro

DEADYARD + Mastegot + Gurtel Club

Razzmatazz 3, Barcelona



Venres

7

Febreiro

Venres, 7 Febreiro

SKACHA + ENTRE VANDALS + REDBRUTS

Estraperlo Club, Badalona



Venres

31

Xaneiro

Venres, 31 Xaneiro

THE BABOON SHOW + CRIM

Cochera Cabaret, Malaga



Xoves

30

Xaneiro

Xoves, 30 Xaneiro

THE BABOON SHOW + CRIM

Sala X, Sevilla



Venres

24

Xaneiro

Venres, 24 Xaneiro

FEM D'AQUI FEST - Crim + Blowfuse + La Inquisición + Deadyard

Cotton Club, Lleida



Sábado

18

Xaneiro

Sábado, 18 Xaneiro

THE TOY DOLLS + CRIM

Razzmatazz 1, Barcelona



Venres

17

Xaneiro

Venres, 17 Xaneiro

THE TOY DOLLS + CRIM

Santana 27, Bilbao



Xoves

16

Xaneiro

Xoves, 16 Xaneiro

THE TOY DOLLS + CRIM

Sala But, Madrid



Domingo

12

Xaneiro

Domingo, 12 Xaneiro

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Estraperlo Club, Badalona



Venres

10

Xaneiro

Venres, 10 Xaneiro

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Kubik, VITORIA/GASTEIZ



2019

28

Decembro

Sábado, 28 Decembro

SKATALÀ + BAD MANNERS + BUSTER SHUFFLE

Razzmatazz 1, Barcelona



2019

21

Decembro

Sábado, 21 Decembro

RUDE CAT WarmUP - THE CABRIANS + THORPEDIANS + BANDA SORPRESA

Estraperlo Club, Badalona



2019

20

Decembro

Venres, 20 Decembro

11è ANIVERSARI ESTRAPERLO - CRIM + LA INQUISICIÓN + MILICIANS + THE BIZNESS

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Decembro

Venres, 13 Decembro

TALCO 15TH ANNIVERSARY

Sala Totem, Villaba



2019

3

Decembro

Martes, 3 Decembro

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

2

Decembro

Luns, 2 Decembro

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

1

Decembro

Domingo, 1 Decembro

MADBALL + LION'S LAW

Copernico, Madrid



2019

30

Novembro

Sábado, 30 Novembro

COCKNEY REJECTS + Culandra + Brux + Entre Vàndals

Estraperlo Club, Badalona



2019

29

Novembro

Venres, 29 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

29

Novembro

Venres, 29 Novembro

FEM D’AQUÍ FEST - CRIM, Blowfuse, La Inquisición, Deadyard

La Cabra, Vic



2019

28

Novembro

Xoves, 28 Novembro

LION'S LAW + Última Sentencia

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Novembro

Xoves, 28 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Malatesta, Santiago de Compostela



2019

27

Novembro

Mércores, 27 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Sala Caracol, Madrid



2019

26

Novembro

Martes, 26 Novembro

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

16

Novembro

Sábado, 16 Novembro

THE AGGROLITES

Estraperlo Club, Badalona



2019

9

Novembro

Sábado, 9 Novembro

BADALONA CALLING 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Outubro

Xoves, 31 Outubro

THE BABOON SHOW + Zoketes

Espacio Vias, Leon



2019

31

Outubro

Xoves, 31 Outubro

BACKTRACK + Push! + Turment

Razzmatazz 3, Barcelona



2019

4

Outubro

Venres, 4 Outubro

THE BABOON SHOW + Memento Mori HC

La Boite, Lleida



2019

3

Outubro

Xoves, 3 Outubro

TALCO

El Tren, Granada



2019

2

Outubro

Mércores, 2 Outubro

TALCO + El Bastón de la Vieja

Malandar, Sevilla



2019

29

Setembro

Domingo, 29 Setembro

THE MOVEMENT + Not Scientists

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Setembro

Sábado, 28 Setembro

NOT SCIENTISTS + LAID

Pub Darkness - Sedaví, Valencia



2019

28

Setembro

Sábado, 28 Setembro

THE VARUKERS + Eskupe + 7 Plagas

Estraperlo Club, Badalona



2019

26

Setembro

Xoves, 26 Setembro

NOT SCIENTISTS + Serpent

Rocksound, Barcelona



2019

26

Setembro

Xoves, 26 Setembro

THE VARUKERS + Eskupe

Sala Lopez, Zaragoza



2019

25

Setembro

Mércores, 25 Setembro

NOT SCIENTISTS + Los Cheddars

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

24

Setembro

Martes, 24 Setembro

NOT SCIENTISTS

Mardi Gras, A Coruña



2019

23

Setembro

Luns, 23 Setembro

NOT SCIENTISTS + IDC

Galaxy Gong Club, Oviedo



2019

22

Setembro

Domingo, 22 Setembro

NOT SCIENTISTS + J.O.E.

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

6

Setembro

Venres, 6 Setembro

NO FUN AT ALL + INTERLUDE + BIG HEAD DOWN

Las Armas, Zaragoza



2019

15

Agosto

Xoves, 15 Agosto

BEACH BEER CHAOS 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Xullo

Mércores, 31 Xullo

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Sala MON Live, Madrid



2019

30

Xullo

Martes, 30 Xullo

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

20

Xullo

Sábado, 20 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

Rocksound, Barcelona



2019

19

Xullo

Venres, 19 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

DABADABA, Donosti



2019

18

Xullo

Xoves, 18 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

Lata de Zinc, Oviedo



2019

17

Xullo

Mércores, 17 Xullo

PEARS + DISASTER JACKS

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

14

Xullo

Domingo, 14 Xullo

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + BOOM BOOM KID

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Xullo

Sábado, 13 Xullo

AUTOBUS A GUINEU - Valls de torroella

Valls de Torroella



2019

12

Xullo

Venres, 12 Xullo

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + 25th COMING FIRE

Sala Lopez, Zaragoza



2019

7

Xullo

Domingo, 7 Xullo

MUTE + The Fox 196

Rocksound, Barcelona



2019

6

Xullo

Sábado, 6 Xullo

MUTE + Bridges to nowhere

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

4

Xullo

Xoves, 4 Xullo

MUTE

Bar High, Bilbao



2019

29

Xuño

Sábado, 29 Xuño

PEEPING TOMS

Estraperlo Club, Badalona



2019

22

Xuño

Sábado, 22 Xuño

ANAL HARD + LA INQUISICION

LA SALVAJE, Oviedo



2019

21

Xuño

Venres, 21 Xuño

ANAL HARD + LA INQUISICION

Sala CAVAS DISCO, Pamplona



2019

9

Xuño

Domingo, 9 Xuño

SUMMER BLAST - DIUMENGE 9 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Xuño

Sábado, 8 Xuño

BONO 2 DIAS / SUMMER BLAST - GORILLA BISCUITS + SATANIC SURFERS + NATIONS ON FIRE....

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Xuño

Sábado, 8 Xuño

SUMMER BLAST - DISSABTE 8 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

7

Xuño

Venres, 7 Xuño

SATANIC SURFERS + LEIHOTIKAN + CONTROL DE PLAGAS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

7

Xuño

Venres, 7 Xuño

TALCO + artistas invitados

Episcopio, Ávila



2019

31

Maio

Venres, 31 Maio

CRIM + Deadyard + TheFox196

Redstar, Valls



2019

25

Maio

Sábado, 25 Maio

SATANIC SURFERS + Kill the President + Bates Motel

Sala Zeppelin, Castellón



2019

24

Maio

Venres, 24 Maio

CRIM + La Inquisición + Mal-humorats

Faktoria d"Arts, Terrassa



2019

18

Maio

Sábado, 18 Maio

DESPERDICIS CLINICS + DROPOOLS

Estraperlo Club, Badalona



2019

17

Maio

Venres, 17 Maio

ANTI-FLAG - PUNK IN DRUBLIC AFTERPARTY

Upload, Barcelona



2019

15

Maio

Mércores, 15 Maio

LAGWAGON + SPIN OFF

Rock City, Valencia



2019

10

Maio

Venres, 10 Maio

CRIM + Zombi Pujol + Appraise

Clap, Mataró



2019

4

Maio

Sábado, 4 Maio

THE PROFESSIONALS + Motosierras + Ratpenat

Estraperlo Club, Badalona



2019

3

Maio

Venres, 3 Maio

DEADYARD + Ardo Beltza

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

2

Maio

Xoves, 2 Maio

DEADYARD

Funhouse, Madrid



2019

1

Maio

Mércores, 1 Maio

DEADYARD + Fronkonstín

Sala Because, Castellón



2019

30

Abril

Martes, 30 Abril

TALCO + Panellet

Redstar, Valls



2019

30

Abril

Martes, 30 Abril

GIUDA + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2019

28

Abril

Domingo, 28 Abril

GIUDA + artista invitado

Sala Because, Castellón



2019

27

Abril

Sábado, 27 Abril

RUDE PRIDE + SIMULACRO + BLOODY GUMS

Estraperlo Club, Badalona



2019

26

Abril

Venres, 26 Abril

GIUDA

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

23

Abril

Martes, 23 Abril

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE + BLOWFUSE

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

22

Abril

Luns, 22 Abril

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE

Sala MON Live, Madrid



2019

20

Abril

Sábado, 20 Abril

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE

Playa Club, A Coruña



2019

19

Abril

Venres, 19 Abril

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE

Sir Laurens, Oviedo



2019

18

Abril

Xoves, 18 Abril

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE + BLOWFUSE

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

14

Abril

Domingo, 14 Abril

BLOWFUSE + Violets + HAX!!!

Sala Zero, Tarragona



2019

13

Abril

Sábado, 13 Abril

BLOWFUSE + Moshbowl

La Boite, Lleida



2019

13

Abril

Sábado, 13 Abril

CRIM

Lata de Zinc, Oviedo



2019

13

Abril

Sábado, 13 Abril

COCK SPARRER + The Guilty Brigade + Brigade Loco

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

12

Abril

Venres, 12 Abril

BLOWFUSE + Taüts

Jazz Cava, Vic



2019

12

Abril

Venres, 12 Abril

CRIM + artista invitado

Porta Caeli, Valladolid



2019

6

Abril

Sábado, 6 Abril

CRIM + Panellet + Disaster Jacks

Salamandra, L"Hospitalet



2019

6

Abril

Sábado, 6 Abril

BLOWFUSE + Guillotina + NitroPollo + Aceswords

Asociación Cultural Octubre, Torrelavega



2019

6

Abril

Sábado, 6 Abril

PERKELE + LIONS LAW + ALTERNATE ACTION

Sala But, Madrid



2019

5

Abril

Venres, 5 Abril

BLOWFUSE + Apache

La Iguana, Vigo



2019

5

Abril

Venres, 5 Abril

Lions Law + Alternate Action + Von Dänikens

Estraperlo Club, Badalona



2019

5

Abril

Venres, 5 Abril

NO FUN AT ALL + The Mexican Sugar Skulls

Sala X, Sevilla



2019

4

Abril

Xoves, 4 Abril

BLOWFUSE - Cancelado

Mardi Gras, A Coruña



2019

30

Marzo

Sábado, 30 Marzo

BAGGY TROUSSERS + THE BIZNESS

El Sielu, Manresa



2019

28

Marzo

Xoves, 28 Marzo

TALCO + artistas invitado

Malatesta, Santiago de Compostela



2019

23

Marzo

Sábado, 23 Marzo

BLOWFUSE + Weak

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

22

Marzo

Venres, 22 Marzo

BLOWFUSE + Ernia

Biribay, Logroño



2019

21

Marzo

Xoves, 21 Marzo

BLOWFUSE + Abisme EV

16 Toneladas, Valencia



2019

17

Marzo

Domingo, 17 Marzo

BLOWFUSE + The Rotten Teens

Lata de Zinc, Oviedo



2019

16

Marzo

Sábado, 16 Marzo

R.W.W. + BAGGY TROUSERS - SAINT PATRICKS ESTRAPERLISTA

Estraperlo Club, Badalona



2019

16

Marzo

Sábado, 16 Marzo

CRIM + BATEC + Bloody Gums

Stroika, Manresa



2019

16

Marzo

Sábado, 16 Marzo

BLOWFUSE + Worth It

Satelite T, Bilbao



2019

15

Marzo

Venres, 15 Marzo

CRIM + ISSUES + Bloody Gums

Sala Zero, Tarragona



2019

15

Marzo

Venres, 15 Marzo

BLOWFUSE + Flyshit + NorkZer

DABADABA, Donosti



2019

14

Marzo

Xoves, 14 Marzo

BLOWFUSE + Fuga Disociativa

Arrebato, Zaragoza



2019

10

Marzo

Domingo, 10 Marzo

BLOWFUSE + MainLine 10

Pub Terra, Castellón



2019

9

Marzo

Sábado, 9 Marzo

RUDE PRIDE + THE GUNDOWN + IMPULS

Sala Zero, Tarragona



2019

9

Marzo

Sábado, 9 Marzo

BLOWFUSE + Triple Ente

TNT BLUES, Cox, Alicante



2019

8

Marzo

Venres, 8 Marzo

BLOWFUSE + FAiLS!

ACD HOLLANDER, Sevilla



2019

7

Marzo

Xoves, 7 Marzo

BLOWFUSE + FAiLS!

Sala Teatro, Malaga



2019

2

Marzo

Sábado, 2 Marzo

CRIM + Toni Metralla y Los Antibalas

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

1

Marzo

Venres, 1 Marzo

CRIM + Brigade Loco

DABADABA, Donosti



2019

1

Marzo

Venres, 1 Marzo

BLOWFUSE + Violets + Batec

Razzmatazz 3, Barcelona



2019

22

Febreiro

Venres, 22 Febreiro

PANELLET + COHERENCE

Cal Ninyo - Espai Weller, Sant Boi de Llobregat



2019

17

Febreiro

Domingo, 17 Febreiro

SLAPSHOT + Impacto

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

16

Febreiro

Sábado, 16 Febreiro

CRIM + Paüra

La Boite, Lleida



2019

16

Febreiro

Sábado, 16 Febreiro

RECONQUESTA + LA OPOSICIÓN + REBELION + EXILI

Estraperlo Club, Badalona



2019

15

Febreiro

Venres, 15 Febreiro

ABONAMENT SLAPSHOT + RECONQUESTA DIES 15 & 16 FEBRER

Estraperlo Club, Badalona



2019

15

Febreiro

Venres, 15 Febreiro

SLAPSHOT + SHIPWRECKED + ORREAGA 778 + ASEDIO

Estraperlo Club, Badalona



2019

15

Febreiro

Venres, 15 Febreiro

CRIM + Violets + BATEC

La Mirona, Salt



2019

14

Febreiro

Xoves, 14 Febreiro

MICHALE GRAVES + artista invitado

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

12

Febreiro

Martes, 12 Febreiro

MICHALE GRAVES + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2019

11

Febreiro

Luns, 11 Febreiro

MICHALE GRAVES

Mardi Gras, A Coruña



2019

9

Febreiro

Sábado, 9 Febreiro

MICHALE GRAVES + artista invitado

Sala Amstel, Valencia



2019

9

Febreiro

Sábado, 9 Febreiro

CRIM + Kaleko Urdangak + Nafarroa 1512

Sala Totem, Villava



2019

9

Febreiro

Sábado, 9 Febreiro

LA INQUISICIÓN + Gürtel Club

Drastik Punkaires, Granollers



2019

8

Febreiro

Venres, 8 Febreiro

CRIM + Rebel Minds

La Burbuja, Castellón



2019

8

Febreiro

Venres, 8 Febreiro

MICHALE GRAVES + artista convidat

Estraperlo Club, Badalona



2019

7

Febreiro

Xoves, 7 Febreiro

MICHALE GRAVES + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2019

25

Xaneiro

Venres, 25 Xaneiro

JUNTO + Guerra Sucia

Rocksound, Barcelona



2019

19

Xaneiro

Sábado, 19 Xaneiro

CRIM + Nitropollo

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

18

Xaneiro

Venres, 18 Xaneiro

CRIM + Big Head Down

Arrebato, Zaragoza



2019

12

Xaneiro

Sábado, 12 Xaneiro

CRIM + Nobodys fools + Ultima Sacudida

Sala Master, Vigo



2019

11

Xaneiro

Venres, 11 Xaneiro

CRIM + Nobodys fools

Mardi Gras, A Coruña



2019

4

Xaneiro

Venres, 4 Xaneiro

DR CALYPSO concert de comiat - ESGOTAT!! COMPRA LES ENTRADES DEL CONCERT DE COMIAT DEL DIA 2 DE GENER

Sala Apolo, Barcelona



2019

2

Xaneiro

Mércores, 2 Xaneiro

DR. CALYPSO - CONCERT DE COMIAT - 2ª DATA

Sala Apolo, Barcelona



2018

29

Decembro

Sábado, 29 Decembro

CRIM + Bay City Killers + Batec

Razzmatazz 2, Barcelona



2018

28

Decembro

Venres, 28 Decembro

DR. CALYPSO

L"Alternativa, La Bisbal de L"Empordà



2018

28

Decembro

Venres, 28 Decembro

THE BABOON SHOW + artistas invitados

Copernico, Madrid



2018

28

Decembro

Venres, 28 Decembro

TALCO + artistas invitados

Hangar, Burgos



2018

22

Decembro

Sábado, 22 Decembro

10 ANIVERSARI ESTRAPERLO CLUB



2018

21

Decembro

Venres, 21 Decembro

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Sala Zero, Tarragona



2018

16

Decembro

Domingo, 16 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Estraperlo Club, Badalona



2018

15

Decembro

Sábado, 15 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Copernico, Madrid



2018

14

Decembro

Venres, 14 Decembro

LA INQUISICIÓN + artista invitado

La Boite, Lleida



2018

14

Decembro

Venres, 14 Decembro

THE BRIEFS + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2018

14

Decembro

Venres, 14 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

13

Decembro

Xoves, 13 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Sala Lopez, Zaragoza



2018

13

Decembro

Xoves, 13 Decembro

PANELLET + NEKE POLITIKOA

Satelite T, Bilbao



2018

11

Decembro

Martes, 11 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Garaje Beat Club, Murcia



2018

8

Decembro

Sábado, 8 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO + PORFIRIA 666

Lava, Valladolid



2018

7

Decembro

Venres, 7 Decembro

THE BABOON SHOW + artistas invitados

Sala Master, Vigo



2018

6

Decembro

Xoves, 6 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Playa Club, A Coruña



2018

5

Decembro

Mércores, 5 Decembro

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Escenario Santander, Santander



2018

1

Decembro

Sábado, 1 Decembro

DR. CALYPSO + THE TOASTERS + POTATO

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

30

Novembro

Venres, 30 Novembro

DR. CALYPSO + THE TOASTERS

Zorrrotzako Gaztetxe, Bilbao



2018

30

Novembro

Venres, 30 Novembro

PANELLET + LADY MAMBO

Veneno Stereo, Castellón



2018

24

Novembro

Sábado, 24 Novembro

DR. CALYPSO

El Sielu, Manresa



2018

24

Novembro

Sábado, 24 Novembro

THE INSPECTOR CLUZO

Sala VOL, Barcelona



2018

24

Novembro

Sábado, 24 Novembro

THE RUMJACKS + artista invitado

Estraperlo Club, Badalona



2018

23

Novembro

Venres, 23 Novembro

DR. CALYPSO

Sala Zero, Tarragona



2018

23

Novembro

Venres, 23 Novembro

PANELLET + artista invitado

La Boite, Lleida



2018

23

Novembro

Venres, 23 Novembro

THE INSPECTOR CLUZO

Satelite T, Bilbao



2018

22

Novembro

Xoves, 22 Novembro

THE INSPECTOR CLUZO

Sala Lopez, Zaragoza



2018

22

Novembro

Xoves, 22 Novembro

THE RUMJACKS + artista invitado

Sir Laurens, Oviedo



2018

21

Novembro

Mércores, 21 Novembro

THE INSPECTOR CLUZO

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

17

Novembro

Sábado, 17 Novembro

JERRY A. & 25TH COMING FIRE + ESTRICALLA

Estraperlo Club, Badalona



2018

17

Novembro

Sábado, 17 Novembro

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

16

Novembro

Venres, 16 Novembro

PANELLET + artista invitado

Sala Zero, Tarragona



2018

11

Novembro

Domingo, 11 Novembro

STREET DOGS + TOPNOVIL + BATEC

Estraperlo Club, Badalona



2018

1

Novembro

Xoves, 1 Novembro

APLAZADO TALCO + artistas invitado - NUEVA FECHA POR CONFIRMAR

Sala La Vaca, Ponferrada



2018

31

Outubro

Mércores, 31 Outubro

THE BABOON SHOW + Disaster Jacks

La Burbuja, Castellón



2018

26

Outubro

Venres, 26 Outubro

PANELLET + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

26

Outubro

Venres, 26 Outubro

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Galaxy Gong Club, Oviedo



2018

25

Outubro

Xoves, 25 Outubro

SWORN ENEMY + CASTIGO

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

24

Outubro

Mércores, 24 Outubro

SWORN ENEMY + 8 OUNCES

Rocksound, Barcelona



2018

20

Outubro

Sábado, 20 Outubro

LA INQUISICIÓN + artista convidat

L"Alternativa, La Bisbal de L"Empordà



2018

19

Outubro

Venres, 19 Outubro

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Rocksound, Barcelona



2018

14

Outubro

Domingo, 14 Outubro

PIPES & PINTS + artista convidat

Rocksound, Barcelona



2018

14

Outubro

Domingo, 14 Outubro

THE BABOON SHOW + LGOR

Sa Possessió, Palma de Mallorca



2018

13

Outubro

Sábado, 13 Outubro

PIPES AND PINTS + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2018

13

Outubro

Sábado, 13 Outubro

THE BABOON SHOW - KIDS TO THE FRONT show

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

13

Outubro

Sábado, 13 Outubro

TALCO + artistas invitados

Garaje Beat Club, Murcia



2018

13

Outubro

Sábado, 13 Outubro

THE BABOON SHOW + THE CAPACES

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

12

Outubro

Venres, 12 Outubro

THE BABOON SHOW + THE CAPACES

Zentral, Pamplona



2018

11

Outubro

Xoves, 11 Outubro

TALCO + artistas invitados

Espacio Vias, Leon



2018

11

Outubro

Xoves, 11 Outubro

THE BABOON SHOW + THE CAPACES

Razzmatazz 2, Barcelona



2018

10

Outubro

Mércores, 10 Outubro

PIPES AND PINTS

Galaxy Gong Club, Oviedo



2018

6

Outubro

Sábado, 6 Outubro

DR. CALYPSO

Sala Lopez, Zaragoza



2018

6

Outubro

Sábado, 6 Outubro

POCASOLTA FEST - DISSABTE 6 D"OCTUBRE

Estraperlo Club, Badalona



2018

5

Outubro

Venres, 5 Outubro

PANELLET + Malestar social + Bad Mongos

La Mirona, Salt



2018

5

Outubro

Venres, 5 Outubro

POCASOLTA FEST - ABONAMENT 2 DIES

Estraperlo Club, Badalona



2018

5

Outubro

Venres, 5 Outubro

POCASOLTA FEST - DIVENDRES 5 D"OCTUBRE

Estraperlo Club, Badalona



2018

30

Setembro

Domingo, 30 Setembro

GIUDA + Obsesión Fatal

Zorrrotzako Gaztetxe, Bilbao



2018

29

Setembro

Sábado, 29 Setembro

SOZIEDAD ALKOHOLIKA + ANAL HARD + PYCAYA

Razzmatazz 1, Barcelona



2018

28

Setembro

Venres, 28 Setembro

PANELLET + Malestar Social + Icarians

Razzmatazz 3, Barcelona



2018

28

Setembro

Venres, 28 Setembro

TALCO + artistes convidats

La Cabra, Vic



2018

16

Agosto

Xoves, 16 Agosto

BEACH BEER AND CHAOS 2018

Estraperlo Club, Badalona



2018

15

Agosto

Mércores, 15 Agosto

THE HOTKNIVES + THORPEDIANS

Estraperlo Club, Badalona



2018

13

Xullo

Venres, 13 Xullo

JELLO BIAFRA & THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE + La Banda Trapera del Río

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

12

Xullo

Xoves, 12 Xullo

AUTHORITY ZERO

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

10

Xullo

Martes, 10 Xullo

JELLO BIAFRA & THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE + artista invitado

Copernico, Madrid



2018

20

Xuño

Mércores, 20 Xuño

TEENAGE BOTTLEROCKET + Panellet + Violets

Rocksound, Barcelona



2018

18

Xuño

Luns, 18 Xuño

TEENAGE BOTTLEROCKET + Panellet

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

17

Xuño

Domingo, 17 Xuño

TEENAGE BOTTLEROCKET + Panellet + The Hormones

Lata de Zinc, Oviedo



2018

10

Xuño

Domingo, 10 Xuño

SLAPSHOT + On The Edge

Rocksound, Barcelona



2018

9

Xuño

Sábado, 9 Xuño

ANGELIC UPSTARTS + THE CASUALTIES + RADIOX

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

7

Xuño

Xoves, 7 Xuño

SLAPSHOT + artistas invitados

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

5

Xuño

Martes, 5 Xuño

THE CASUALTIES + artista invitados

Gruta 77, Madrid



2018

2

Xuño

Sábado, 2 Xuño

THE CASUALTIES + artista invitados

Playa Club, A Coruña



2018

19

Maio

Sábado, 19 Maio

VENEREA + NOT AVAILABLE + ESTUPIDO YO

Estraperlo Club, Badalona



2018

19

Maio

Sábado, 19 Maio

BUS DR. CALYPSO - ANIVERSARI GUINEU

Cerveses Guineu,



2018

18

Maio

Venres, 18 Maio

VENERA + ESTUPIDO YO + PUK*2

Four Seasons, Castellón



2018

17

Maio

Xoves, 17 Maio

VENEREA + ESTUPIDO YO

Trashcan, Madrid



2018

16

Maio

Mércores, 16 Maio

VENEREA + ESTUPIDO YO

Lata de Zinc, Oviedo



2018

5

Maio

Sábado, 5 Maio

FLATLINERS + TRUE MOUNTAINS + BAY CITY KILLERS

Estraperlo Club, Badalona



2018

4

Maio

Venres, 4 Maio

BISHOPS GREEN + GRADE 2 + FURIES

Estraperlo Club, Badalona



2018

4

Maio

Venres, 4 Maio

FLATLINERS + Bates Motel

Four Seasons, Castellón



2018

3

Maio

Xoves, 3 Maio

FLATLINERS + TRUE MOUNTAINS

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

3

Maio

Xoves, 3 Maio

BISHOPS GREEN + GRADE 2 + FURIES

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

2

Maio

Mércores, 2 Maio

FLATLINERS

Lata de Zinc, Oviedo



2018

21

Abril

Sábado, 21 Abril

Talco + Ebri Knight (Oviedo - Sir Laurens)

Sir Laurens, Oviedo



2018

20

Abril

Venres, 20 Abril

Talco + Ebri Knight (A Coruña - Playa Club)

Playa Club, A Coruña



2018

20

Abril

Venres, 20 Abril

CRIM + PANELLET + IMPULS

Sala Zero, Tarragona



2018

19

Abril

Xoves, 19 Abril

DEEZ NUTS + Bellako

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

19

Abril

Xoves, 19 Abril

ZEKE + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2018

18

Abril

Mércores, 18 Abril

DEEZ NUTS + Bellako

16 Toneladas, Valencia



2018

18

Abril

Mércores, 18 Abril

ZEKE + artistes convidats

Rocksound, Barcelona



2018

17

Abril

Martes, 17 Abril

DEEZ NUTS + Bellako

Razzmatazz 3, Barcelona



2018

14

Abril

Sábado, 14 Abril

Talco + Ebri Knight (Valladolid - Sala Lava)

Lava, Valladolid



2018

13

Abril

Venres, 13 Abril

Talco + Ebri Knight (Vitoria - Jimmy Jazz)

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

25

Marzo

Domingo, 25 Marzo

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Razzmatazz 1, Barcelona



2018

24

Marzo

Sábado, 24 Marzo

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Sala But, Madrid



2018

17

Marzo

Sábado, 17 Marzo

DR. CALYPSO + THE CABRIANS

Estraperlo Club, Badalona



2018

16

Marzo

Venres, 16 Marzo

BOOZE AND GLORY + artistas invitados

Mytho, Bilbao



2018

15

Marzo

Xoves, 15 Marzo

BOOZE AND GLORY + artistes convidats

Four Seasons, Castellón



2018

9

Marzo

Venres, 9 Marzo

The Baboon Show

PUTZUZULO GAZTETXEA, Zarautz



2018

8

Marzo

Xoves, 8 Marzo

The Baboon Show

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

7

Marzo

Mércores, 7 Marzo

2a FECHA!!! THE BABOON SHOW

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

6

Marzo

Martes, 6 Marzo

The Baboon Show

Porta Caeli, Valladolid



2018

5

Marzo

Luns, 5 Marzo

The Baboon Show

Mardi Gras, A Coruña



2018

4

Marzo

Domingo, 4 Marzo

The Baboon Show

Lata de Zinc, Oviedo



2018

4

Marzo

Domingo, 4 Marzo

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Four Seasons, Castellón



2018

3

Marzo

Sábado, 3 Marzo

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Taberna del Pirata, Llançà



2018

3

Marzo

Sábado, 3 Marzo

The Baboon Show

Sala Lopez, Zaragoza



2018

3

Marzo

Sábado, 3 Marzo

Talco + Ebri Knight (Barcelona - Razzmatazz)

Razzmatazz 1, Barcelona



2018

2

Marzo

Venres, 2 Marzo

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Rocksound, Barcelona



2018

2

Marzo

Venres, 2 Marzo

The Baboon Show

Estraperlo Club, Badalona



2018

2

Marzo

Venres, 2 Marzo

SOLD OUT !!! Talco + Ebri Knight (Madrid - Sala But)

Sala But, Madrid



2018

1

Marzo

Xoves, 1 Marzo

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

1

Marzo

Xoves, 1 Marzo

The Baboon Show

16 Toneladas, Valencia



2018

1

Marzo

Xoves, 1 Marzo

TALCO + EBRI KNIGHT (2ª fecha)

Sala But, Madrid



2018

25

Febreiro

Domingo, 25 Febreiro

NO FUN AT ALL + SATANIC SURFERS + ADRENALIZED

Estraperlo Club, Badalona



2018

25

Febreiro

Domingo, 25 Febreiro

CRIM + WORT IT

Zorrrotzako Gaztetxe, Bilbao



2018

24

Febreiro

Sábado, 24 Febreiro

CRIM + artista invitado

Galaxy Gong Club, Oviedo



2018

22

Febreiro

Xoves, 22 Febreiro

NO FUN AT ALL + SATANIC SURFERS + ADRENALIZED

Copernico, Madrid



2018

2

Febreiro

Venres, 2 Febreiro

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Playa Club, A Coruña



2018

1

Febreiro

Xoves, 1 Febreiro

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Sala Caracol, Madrid



2018

31

Xaneiro

Mércores, 31 Xaneiro

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Kafe Antzokia Bilbao, Bilbao



2018

30

Xaneiro

Martes, 30 Xaneiro

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Razzmatazz 2, Barcelona



2018

20

Xaneiro

Sábado, 20 Xaneiro

ULTIMO ASALTO + RECONQUESTA + REBELIÓN

Estraperlo Club, Badalona



2018

20

Xaneiro

Sábado, 20 Xaneiro

SNUFF + Aerobics

Four Seasons, Castellón



2017

23

Decembro

Sábado, 23 Decembro

NOVÈ ANIVERSARI ESTRAPERLO CLUB

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Decembro

Sábado, 16 Decembro

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

15

Decembro

Venres, 15 Decembro

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Sala Lopez, Zaragoza



2017

14

Decembro

Xoves, 14 Decembro

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Sala MON Live, Madrid



2017

9

Decembro

Sábado, 9 Decembro

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Playa Club, A Coruña



2017

7

Decembro

Xoves, 7 Decembro

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

24

Novembro

Venres, 24 Novembro

KELTOI! + RUDE PRIDE + CRIM

Sala Master, Vigo



2017

23

Novembro

Xoves, 23 Novembro

CRIM + artista invitado

Mardi Gras, A Coruña



2017

13

Novembro

Luns, 13 Novembro

DEATH BEFORE DISHONOR + LAST HOPE

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

1

Novembro

Mércores, 1 Novembro

THE SLACKERS + THE PENGUINS

Sala Apolo, Barcelona



2017

31

Outubro

Martes, 31 Outubro

CASTANYADA SOLIDARIA

Estraperlo Club, Badalona



2017

28

Outubro

Sábado, 28 Outubro

THE LORDS OF ALTAMONT

Satelite T, Bilbao



2017

25

Outubro

Mércores, 25 Outubro

THE LORDS OF ALTAMONT

Sala Lopez, Zaragoza



2017

23

Outubro

Luns, 23 Outubro

THE LORDS OF ALTAMONT + artista convidat

Rocksound, Barcelona



2017

18

Outubro

Mércores, 18 Outubro

HARD-ONS + artistes convidats

Rocksound, Barcelona



2017

12

Outubro

Xoves, 12 Outubro

THE ADICTS + THE RUMJACKS

Sala MON Live, Madrid



2017

11

Outubro

Mércores, 11 Outubro

THE ADICTS + THE RUMJACKS

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

10

Outubro

Martes, 10 Outubro

THE RUMJACKS

Lata de Zinc, Oviedo



2017

7

Outubro

Sábado, 7 Outubro

OKTOBERCHAOS 2017

Estraperlo Club, Badalona



2017

6

Outubro

Venres, 6 Outubro

CRIM + STRONGBOW + THE BASTARDS

Redstar, Valls



2017

24

Setembro

Domingo, 24 Setembro

CRIM + THE MOVEMENT

CC La Fonteta, Sant Feliu de Codines



2017

24

Setembro

Domingo, 24 Setembro

THE REAL MCKENZIES + artista convidat

Cafe del Teatre - Lleida, Lleida



2017

23

Setembro

Sábado, 23 Setembro

TALCO

ES GREMI, Mallorca



2017

22

Setembro

Venres, 22 Setembro

THE REAL MCKENZIES + artistas invitados

Jimmy Jazz, Gasteiz/Vitoria



2017

20

Setembro

Mércores, 20 Setembro

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Porta Caeli, Valladolid



2017

19

Setembro

Martes, 19 Setembro

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Playa Club, A Coruña



2017

18

Setembro

Luns, 18 Setembro

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2017

17

Setembro

Domingo, 17 Setembro

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2017

16

Setembro

Sábado, 16 Setembro

THE REAL MCKENZIES

Sala Zero, Tarragona



2017

17

Agosto

Xoves, 17 Agosto

BEACH BEER & CHAOS 2017

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Agosto

Mércores, 16 Agosto

BBC WARM UP PARTY - HEPCAT + support band

Estraperlo Club, Badalona



2017

27

Xullo

Xoves, 27 Xullo

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

DABADABA, Donosti



2017

27

Xullo

Xoves, 27 Xullo

PEARS + REBEL MINDS

Sala Boom, Benicassim



2017

26

Xullo

Mércores, 26 Xullo

SAMIAM + PEARS + IM

Estraperlo Club, Badalona



2017

24

Xullo

Luns, 24 Xullo

SAMIAM + PEARS

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

23

Xullo

Domingo, 23 Xullo

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Sala Pelicano, Cadiz



2017

21

Xullo

Venres, 21 Xullo

LAGWAGON + FACE TO FACE + G.A.S. DRUMMERS

Sala But, Madrid



2017

2

Xullo

Domingo, 2 Xullo

MDC + DAVE SMALLEY + ZOMBI PUJOL

Rocksound, Barcelona



2017

29

Xuño

Xoves, 29 Xuño

CJ RAMONE + artistes convidats

Rocksound, Barcelona



2017

28

Xuño

Mércores, 28 Xuño

CJ RAMONE + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2017

28

Xuño

Mércores, 28 Xuño

SUICIDAL TENDENCIES + RATOS DE PORAO

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

27

Xuño

Martes, 27 Xuño

SUICIDAL TENDENCIES + RATOS DE PORAO

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

25

Xuño

Domingo, 25 Xuño

RATOS DE PORAO + artistas invitados

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

24

Xuño

Sábado, 24 Xuño

CJ RAMONE + The Wanna Wannas

Lata de Zinc, Oviedo



2017

19

Xuño

Luns, 19 Xuño

LEFTOVER CRACK + Infección + La Morgue

Lata de Zinc, Oviedo



2017

18

Xuño

Domingo, 18 Xuño

LEFTOVER CRACK + artistas invitados

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

17

Xuño

Sábado, 17 Xuño

LEFTOVER CRACK + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Xuño

Venres, 16 Xuño

ZEKE + The Capaces + Aces Of Swords + Disaster Jacks

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Xuño

Venres, 16 Xuño

D.R.I. + artistas invitados

Jimmy Jazz, Vitoria/Gasteiz



2017

15

Xuño

Xoves, 15 Xuño

D.R.I. + artistas invitados

Sala Caracol, Madrid



2017

14

Xuño

Mércores, 14 Xuño

D.R.I + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2017

13

Xuño

Martes, 13 Xuño

HATEBREED + D.R.I. + artistes convidats

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

12

Xuño

Luns, 12 Xuño

HATEBREED + artistas invitados

Sala Caracol, Madrid



2017

10

Xuño

Sábado, 10 Xuño

HATEBREED + artistas invitados

Jimmy Jazz, Gasteiz/Vitoria



2017

4

Xuño

Domingo, 4 Xuño

VICTORY + LA INQUISICIÓN

Rocksound, Barcelona



2017

20

Maio

Sábado, 20 Maio

SAINTS & SINNERS + REBELION + DESTRAL DE GUERRA

Estraperlo Club, Badalona



2017

7

Maio

Domingo, 7 Maio

CROWBAR

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

7

Maio

Domingo, 7 Maio

MADBALL + IGNITE + H2O + ANAL-HARD

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

4

Maio

Xoves, 4 Maio

CROWBAR + Rebuig

Razzmatazz 3, Barcelona



2017

4

Maio

Xoves, 4 Maio

MADBALL + IGNITE + H2O + ANAL-HARD

Penelope, Madrid



2017

15

Abril

Sábado, 15 Abril

THE EXPLOITED + THE CASUALTIES + CODE RED + CLOWNS

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

14

Abril

Venres, 14 Abril

THE EXPLOITED + THE CASUALTIES + CODE RED + CLOWNS

Sala Caracol, Madrid



2017

13

Abril

Xoves, 13 Abril

THE EXPLOITED + THE CASUALTIES + CODE RED + CLOWNS

Estraperlo Club, Badalona



2017

9

Abril

Domingo, 9 Abril

ISOTOPES + SIN CITY DEVILS

Forum Celticum, O Burgo (A Coruña)



2017

8

Abril

Sábado, 8 Abril

ANAL-HARD + HUMAN ASHTRAY + A CUCHILLO + THROUGH THE LIES

Estraperlo Club, Badalona



2017

7

Abril

Venres, 7 Abril

Legion 76 + High Society + The Upset

Rocksound, Barcelona



2017

6

Abril

Xoves, 6 Abril

ISOTOPES + Panellet

Rocksound, Barcelona



2017

25

Marzo

Sábado, 25 Marzo

SLAUGHTER & THE DOGS + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2017

24

Marzo

Venres, 24 Marzo

CRIM + artistes convidats

CC La Fonteta, Sant Feliu de Codines



2017

24

Marzo

Venres, 24 Marzo

SLAUGHTER & THE DOGS + 13 Krauss

Sala Eden, Huesca



2017

18

Marzo

Sábado, 18 Marzo

BOOZE & GLORY + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2017

17

Marzo

Venres, 17 Marzo

CRIM + artistes convidats

La Masia, Sant Boi



2017

16

Marzo

Xoves, 16 Marzo

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Paris15, Malaga



2017

15

Marzo

Mércores, 15 Marzo

BOOZE & GLORY + artista invitado

La Iguana, Vigo



2017

14

Marzo

Martes, 14 Marzo

BOOZE & GLORY + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2017

14

Marzo

Martes, 14 Marzo

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

11

Marzo

Sábado, 11 Marzo

CRIM + artistes convidats

L"Alternativa, La Bisbal de L"Empodrà



2017

4

Marzo

Sábado, 4 Marzo

CRIM + artistes convidats

Stroika, Manresa



2017

24

Febreiro

Venres, 24 Febreiro

CRIM + artistes convidats

La Boite, LLeida



2017

18

Febreiro

Sábado, 18 Febreiro

CRIM + artistes convidats

Sala Breakout, Sabadell



2017

17

Febreiro

Venres, 17 Febreiro

CRIM + artistes convidats

Sala Toman, Reus



2017

11

Febreiro

Sábado, 11 Febreiro

ME FIRST & THE GIMME GIMMES + Masked Intruder

Santana 27, Bilbao



2017

10

Febreiro

Venres, 10 Febreiro

CRIM + artistes convidats

Sabotage, Mallorca



2017

10

Febreiro

Venres, 10 Febreiro

ME FIRST & THE GIMME GIMMES + Masked Intruder

Sala Apolo, Barcelona



2017

9

Febreiro

Xoves, 9 Febreiro

ME FIRST & THE GIMME GIMMES + Masked Intruder

Sala But, Madrid



2017

7

Febreiro

Martes, 7 Febreiro

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

5

Febreiro

Domingo, 5 Febreiro

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Rocksound, Barcelona



2017

5

Febreiro

Domingo, 5 Febreiro

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Rocksound, Barcelona



2017

3

Febreiro

Venres, 3 Febreiro

CRIM + artistes convidats

Sala Pasternak, Vic



2017

7

Xaneiro

Sábado, 7 Xaneiro

CRIM + Estricalla + Milenrama + Appraise

La Bombolla, Salt



2017

7

Xaneiro

Sábado, 7 Xaneiro

TALCO + artistas invitados

Stroika, Manresa



2017

6

Xaneiro

Venres, 6 Xaneiro

TALCO + artistas invitados

Sala Gossip, Villarreal



2017

5

Xaneiro

Xoves, 5 Xaneiro

TALCO + artistas invitados

Cotton Club, Lleida



2017

4

Xaneiro

Mércores, 4 Xaneiro

TALCO + artistas invitados

Hangar, Burgos



2016

30

Decembro

Venres, 30 Decembro

TALCO + artistas invitados

Espacio Vias, Leon



2016

29

Decembro

Xoves, 29 Decembro

TALCO + artistas invitados

Doka, Donosti



2016

17

Decembro

Sábado, 17 Decembro

BRUJERIA + artistes convidats

Razzmatazz 2, Barcelona



2016

16

Decembro

Venres, 16 Decembro

BRUJERIA + artistas invitados

Penelope, Madrid



2016

15

Decembro

Xoves, 15 Decembro

BRUJERIA + artistas invitados

Garaje Beat Club, Murcia



2016

14

Decembro

Mércores, 14 Decembro

BRUJERIA + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2016

10

Decembro

Sábado, 10 Decembro

BRUJERIA + artistas invitados

Jimmy Jazz, Vitoria / Gasteiz



2016

9

Decembro

Venres, 9 Decembro

BRUJERIA + artistas invitados

Sir Laurens, Oviedo



2016

8

Decembro

Xoves, 8 Decembro

BRUJERIA + artistas invitados

Playa Club, A Coruña



2016

4

Decembro

Domingo, 4 Decembro

CALIBAN + SUICIDE SILENCE + TO THE RATS AND WOLVES

Sala Chango, Madrid



2016

3

Decembro

Sábado, 3 Decembro

CRIM + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2016

3

Decembro

Sábado, 3 Decembro

BORN FROM PAIN + RISK IT + artista invitado

Jimmy Jazz, Vitoria / Gasteiz



2016

3

Decembro

Sábado, 3 Decembro

CALIBAN + SUICIDE SILENCE + TO THE RATS AND WOLVES

Razzmatazz 2, Barcelona



2016

2

Decembro

Venres, 2 Decembro

BORN FROM PAIN + RISK IT + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2016

2

Decembro

Venres, 2 Decembro

CRIM + artistes convidats

Sala Zero, Tarragona



2016

30

Novembro