Sarrerak

Osteguna

13

Abuztua

Osteguna, 13 Abuztua

BEACH BEER CHAOS 2020

Estraperlo Club, Badalona



Igandea

5

Uztailaren

Igandea, 5 Uztailaren

BELVEDERE + LA ARMADA

Razzmatazz 3, Barcelona



Osteguna

2

Uztailaren

Osteguna, 2 Uztailaren

BELVEDERE + LA ARMADA

Sala Wurlitzer, Madrid



Asteazkena

1

Uztailaren

Asteazkena, 1 Uztailaren

BELVEDERE + LA ARMADA

16 Toneladas, Valencia



Asteartea

30

Ekaina

Asteartea, 30 Ekaina

BELVEDERE + LA ARMADA

Sala Lopez, Zaragoza



Igandea

14

Ekaina

Igandea, 14 Ekaina

SLAPSHOT + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



Ostirala

12

Ekaina

Ostirala, 12 Ekaina

SUMMER BLAST 2020

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

12

Ekaina

Ostirala, 12 Ekaina

THE EXPLOITED + Tigre Jet Jr. + Guadaña

Sa Possessió, Palma



Osteguna

11

Ekaina

Osteguna, 11 Ekaina

SPERMBIRDS + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



Asteazkena

10

Ekaina

Asteazkena, 10 Ekaina

SPERMBIRDS + artista invitado

Gruta 77, Madrid



Osteguna

28

Maiatzaren

Osteguna, 28 Maiatzaren

BAD RELIGION + Blowfuse

Sala Repvblicca, Valencia



Asteazkena

27

Maiatzaren

Asteazkena, 27 Maiatzaren

BAD RELIGION + Suicidal Tendencies + Blowfuse

Paris15, Malaga



Ostirala

22

Maiatzaren

Ostirala, 22 Maiatzaren

PULLEY - BAD RELIGION AFTER PARTY!

Upload, Barcelona



Igandea

17

Maiatzaren

Igandea, 17 Maiatzaren

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Garaje Beat Club, Murcia



Larunbata

16

Maiatzaren

Larunbata, 16 Maiatzaren

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Sala Totem, Villaba



Ostirala

15

Maiatzaren

Ostirala, 15 Maiatzaren

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Sala Andén, Burgos



Osteguna

14

Maiatzaren

Osteguna, 14 Maiatzaren

THE EXPLOITED + LION'S LAW + RAT-ZINGER

Sala Lopez, Zaragoza



Larunbata

25

Apirilaren

Larunbata, 25 Apirilaren

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Jimmy Jazz, Vitoria



Ostirala

24

Apirilaren

Ostirala, 24 Apirilaren

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Sala Totem, villaba



Larunbata

18

Apirilaren

Larunbata, 18 Apirilaren

LION'S LAW + RECONQUESTA + EXILI + THE YOUNG ONES + FIGHTBACK

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

17

Apirilaren

Ostirala, 17 Apirilaren

LION'S LAW + VOLXTURM + THE YOUNG ONES

Gruta 77, Madrid



Osteguna

16

Apirilaren

Osteguna, 16 Apirilaren

LION'S LAW + THE YOUNG ONES

Doka, Donosti



Asteazkena

15

Apirilaren

Asteazkena, 15 Apirilaren

MOSCOW DEATH BRIGADE

Sala Lopez, Zaragoza



Asteartea

14

Apirilaren

Asteartea, 14 Apirilaren

MOSCOW DEATH BRIGADE

Copernico, Madrid



Astelehena

13

Apirilaren

Astelehena, 13 Apirilaren

MOSCOW DEATH BRIGADE

Sir Laurens, Oviedo



Igandea

12

Apirilaren

Igandea, 12 Apirilaren

MOSCOW DEATH BRIGADE

Sala Totem, Villaba



Osteguna

9

Apirilaren

Osteguna, 9 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + IN OTHER CLIMES

Estraperlo Club, Badalona



Asteazkena

8

Apirilaren

Asteazkena, 8 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Copernico, Madrid



Astelehena

6

Apirilaren

Astelehena, 6 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Playa Club, A Coruña



Igandea

5

Apirilaren

Igandea, 5 Apirilaren

TERROR + CANCER BATS + DUST BOLT + REALITY SLAP

Jimmy Jazz, Vitoria



Larunbata

4

Apirilaren

Larunbata, 4 Apirilaren

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Copernico, Madrid



Ostirala

3

Apirilaren

Ostirala, 3 Apirilaren

FEM D'AQUI TOUR - CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Rock City, Almassera, Valencia



Ostirala

20

Martxoaren

Ostirala, 20 Martxoaren

THE BABOON SHOW + CRIM + LA INQUISICIÓN + DEADYARD

Stroika, Manresa



Larunbata

14

Martxoaren

Larunbata, 14 Martxoaren

DEADYARD + artisita invitado

La Iguana, Vigo



Ostirala

13

Martxoaren

Ostirala, 13 Martxoaren

DEADYARD + artistas invitados

Mardi Gras, A Coruña



Ostirala

6

Martxoaren

Ostirala, 6 Martxoaren

DEADYARD + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



Larunbata

29

Otsaila

Larunbata, 29 Otsaila

PERKELE + Guilty Brigade + Dinamita

Sala Totem, Villaba



Asteartea

25

Otsaila

Asteartea, 25 Otsaila

THE MAHONES

Rocksound, Barcelona



Astelehena

24

Otsaila

Astelehena, 24 Otsaila

THE MAHONES

Sala Zeus, Gijón



Igandea

23

Otsaila

Igandea, 23 Otsaila

THE MAHONES

Mardi Gras, A Coruña



Larunbata

22

Otsaila

Larunbata, 22 Otsaila

COCK SPARRER + Rude Pride

Sala But, Madrid



Larunbata

8

Otsaila

Larunbata, 8 Otsaila

DEADYARD + Mastegot + Gurtel Club

Razzmatazz 3, Barcelona



Ostirala

7

Otsaila

Ostirala, 7 Otsaila

SKACHA + ENTRE VANDALS + REDBRUTS

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

31

Urtarrila

Ostirala, 31 Urtarrila

THE BABOON SHOW + CRIM

Cochera Cabaret, Malaga



Osteguna

30

Urtarrila

Osteguna, 30 Urtarrila

THE BABOON SHOW + CRIM

Sala X, Sevilla



Ostirala

24

Urtarrila

Ostirala, 24 Urtarrila

FEM D'AQUI FEST - Crim + Blowfuse + La Inquisición + Deadyard

Cotton Club, Lleida



Larunbata

18

Urtarrila

Larunbata, 18 Urtarrila

THE TOY DOLLS + CRIM

Razzmatazz 1, Barcelona



Ostirala

17

Urtarrila

Ostirala, 17 Urtarrila

THE TOY DOLLS + CRIM

Santana 27, Bilbao



Osteguna

16

Urtarrila

Osteguna, 16 Urtarrila

THE TOY DOLLS + CRIM

Sala But, Madrid



Igandea

12

Urtarrila

Igandea, 12 Urtarrila

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Estraperlo Club, Badalona



Ostirala

10

Urtarrila

Ostirala, 10 Urtarrila

ANTI-FLAG + Dream Nails + The Homeless Gospel Choir

Kubik, VITORIA/GASTEIZ



2019

28

Abenduaren

Larunbata, 28 Abenduaren

SKATALÀ + BAD MANNERS + BUSTER SHUFFLE

Razzmatazz 1, Barcelona



2019

21

Abenduaren

Larunbata, 21 Abenduaren

RUDE CAT WarmUP - THE CABRIANS + THORPEDIANS + BANDA SORPRESA

Estraperlo Club, Badalona



2019

20

Abenduaren

Ostirala, 20 Abenduaren

11è ANIVERSARI ESTRAPERLO - CRIM + LA INQUISICIÓN + MILICIANS + THE BIZNESS

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Abenduaren

Ostirala, 13 Abenduaren

TALCO 15TH ANNIVERSARY

Sala Totem, Villaba



2019

3

Abenduaren

Asteartea, 3 Abenduaren

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

2

Abenduaren

Astelehena, 2 Abenduaren

MADBALL + MOSCOW DEATH BRIGADE

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

1

Abenduaren

Igandea, 1 Abenduaren

MADBALL + LION'S LAW

Copernico, Madrid



2019

30

Azaroaren

Larunbata, 30 Azaroaren

COCKNEY REJECTS + Culandra + Brux + Entre Vàndals

Estraperlo Club, Badalona



2019

29

Azaroaren

Ostirala, 29 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

29

Azaroaren

Ostirala, 29 Azaroaren

FEM D’AQUÍ FEST - CRIM, Blowfuse, La Inquisición, Deadyard

La Cabra, Vic



2019

28

Azaroaren

Osteguna, 28 Azaroaren

LION'S LAW + Última Sentencia

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Azaroaren

Osteguna, 28 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Malatesta, Santiago de Compostela



2019

27

Azaroaren

Asteazkena, 27 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Sala Caracol, Madrid



2019

26

Azaroaren

Asteartea, 26 Azaroaren

BOOZE & GLORY + GIUDA + ANALOGS

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

16

Azaroaren

Larunbata, 16 Azaroaren

THE AGGROLITES

Estraperlo Club, Badalona



2019

9

Azaroaren

Larunbata, 9 Azaroaren

BADALONA CALLING 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Urria

Osteguna, 31 Urria

THE BABOON SHOW + Zoketes

Espacio Vias, Leon



2019

31

Urria

Osteguna, 31 Urria

BACKTRACK + Push! + Turment

Razzmatazz 3, Barcelona



2019

4

Urria

Ostirala, 4 Urria

THE BABOON SHOW + Memento Mori HC

La Boite, Lleida



2019

3

Urria

Osteguna, 3 Urria

TALCO

El Tren, Granada



2019

2

Urria

Asteazkena, 2 Urria

TALCO + El Bastón de la Vieja

Malandar, Sevilla



2019

29

Iraila

Igandea, 29 Iraila

THE MOVEMENT + Not Scientists

Sala Lopez, Zaragoza



2019

28

Iraila

Larunbata, 28 Iraila

NOT SCIENTISTS + LAID

Pub Darkness - Sedaví, Valencia



2019

28

Iraila

Larunbata, 28 Iraila

THE VARUKERS + Eskupe + 7 Plagas

Estraperlo Club, Badalona



2019

26

Iraila

Osteguna, 26 Iraila

NOT SCIENTISTS + Serpent

Rocksound, Barcelona



2019

26

Iraila

Osteguna, 26 Iraila

THE VARUKERS + Eskupe

Sala Lopez, Zaragoza



2019

25

Iraila

Asteazkena, 25 Iraila

NOT SCIENTISTS + Los Cheddars

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

24

Iraila

Asteartea, 24 Iraila

NOT SCIENTISTS

Mardi Gras, A Coruña



2019

23

Iraila

Astelehena, 23 Iraila

NOT SCIENTISTS + IDC

Galaxy Gong Club, Oviedo



2019

22

Iraila

Igandea, 22 Iraila

NOT SCIENTISTS + J.O.E.

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

6

Iraila

Ostirala, 6 Iraila

NO FUN AT ALL + INTERLUDE + BIG HEAD DOWN

Las Armas, Zaragoza



2019

15

Abuztua

Osteguna, 15 Abuztua

BEACH BEER CHAOS 2019

Estraperlo Club, Badalona



2019

31

Uztailaren

Asteazkena, 31 Uztailaren

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Sala MON Live, Madrid



2019

30

Uztailaren

Asteartea, 30 Uztailaren

PROPAGANDHI + ADRENALIZED + LA ARMADA

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

20

Uztailaren

Larunbata, 20 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

Rocksound, Barcelona



2019

19

Uztailaren

Ostirala, 19 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

DABADABA, Donosti



2019

18

Uztailaren

Osteguna, 18 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

Lata de Zinc, Oviedo



2019

17

Uztailaren

Asteazkena, 17 Uztailaren

PEARS + DISASTER JACKS

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

14

Uztailaren

Igandea, 14 Uztailaren

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + BOOM BOOM KID

Estraperlo Club, Badalona



2019

13

Uztailaren

Larunbata, 13 Uztailaren

AUTOBUS A GUINEU - Valls de torroella

Valls de Torroella



2019

12

Uztailaren

Ostirala, 12 Uztailaren

POISON IDEA + LA INQUISICIÓN + 25th COMING FIRE

Sala Lopez, Zaragoza



2019

7

Uztailaren

Igandea, 7 Uztailaren

MUTE + The Fox 196

Rocksound, Barcelona



2019

6

Uztailaren

Larunbata, 6 Uztailaren

MUTE + Bridges to nowhere

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

4

Uztailaren

Osteguna, 4 Uztailaren

MUTE

Bar High, Bilbao



2019

29

Ekaina

Larunbata, 29 Ekaina

PEEPING TOMS

Estraperlo Club, Badalona



2019

22

Ekaina

Larunbata, 22 Ekaina

ANAL HARD + LA INQUISICION

LA SALVAJE, Oviedo



2019

21

Ekaina

Ostirala, 21 Ekaina

ANAL HARD + LA INQUISICION

Sala CAVAS DISCO, Pamplona



2019

9

Ekaina

Igandea, 9 Ekaina

SUMMER BLAST - DIUMENGE 9 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Ekaina

Larunbata, 8 Ekaina

BONO 2 DIAS / SUMMER BLAST - GORILLA BISCUITS + SATANIC SURFERS + NATIONS ON FIRE....

Estraperlo Club, Badalona



2019

8

Ekaina

Larunbata, 8 Ekaina

SUMMER BLAST - DISSABTE 8 JUNY

Estraperlo Club, Badalona



2019

7

Ekaina

Ostirala, 7 Ekaina

SATANIC SURFERS + LEIHOTIKAN + CONTROL DE PLAGAS

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

7

Ekaina

Ostirala, 7 Ekaina

TALCO + artistas invitados

Episcopio, Ávila



2019

31

Maiatzaren

Ostirala, 31 Maiatzaren

CRIM + Deadyard + TheFox196

Redstar, Valls



2019

25

Maiatzaren

Larunbata, 25 Maiatzaren

SATANIC SURFERS + Kill the President + Bates Motel

Sala Zeppelin, Castellón



2019

24

Maiatzaren

Ostirala, 24 Maiatzaren

CRIM + La Inquisición + Mal-humorats

Faktoria d"Arts, Terrassa



2019

18

Maiatzaren

Larunbata, 18 Maiatzaren

DESPERDICIS CLINICS + DROPOOLS

Estraperlo Club, Badalona



2019

17

Maiatzaren

Ostirala, 17 Maiatzaren

ANTI-FLAG - PUNK IN DRUBLIC AFTERPARTY

Upload, Barcelona



2019

15

Maiatzaren

Asteazkena, 15 Maiatzaren

LAGWAGON + SPIN OFF

Rock City, Valencia



2019

10

Maiatzaren

Ostirala, 10 Maiatzaren

CRIM + Zombi Pujol + Appraise

Clap, Mataró



2019

4

Maiatzaren

Larunbata, 4 Maiatzaren

THE PROFESSIONALS + Motosierras + Ratpenat

Estraperlo Club, Badalona



2019

3

Maiatzaren

Ostirala, 3 Maiatzaren

DEADYARD + Ardo Beltza

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

2

Maiatzaren

Osteguna, 2 Maiatzaren

DEADYARD

Funhouse, Madrid



2019

1

Maiatzaren

Asteazkena, 1 Maiatzaren

DEADYARD + Fronkonstín

Sala Because, Castellón



2019

30

Apirilaren

Asteartea, 30 Apirilaren

TALCO + Panellet

Redstar, Valls



2019

30

Apirilaren

Asteartea, 30 Apirilaren

GIUDA + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2019

28

Apirilaren

Igandea, 28 Apirilaren

GIUDA + artista invitado

Sala Because, Castellón



2019

27

Apirilaren

Larunbata, 27 Apirilaren

RUDE PRIDE + SIMULACRO + BLOODY GUMS

Estraperlo Club, Badalona



2019

26

Apirilaren

Ostirala, 26 Apirilaren

GIUDA

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

23

Apirilaren

Asteartea, 23 Apirilaren

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE + BLOWFUSE

Razzmatazz 2, Barcelona



2019

22

Apirilaren

Astelehena, 22 Apirilaren

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE

Sala MON Live, Madrid



2019

20

Apirilaren

Larunbata, 20 Apirilaren

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE

Playa Club, A Coruña



2019

19

Apirilaren

Ostirala, 19 Apirilaren

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE

Sir Laurens, Oviedo



2019

18

Apirilaren

Osteguna, 18 Apirilaren

SICK OF IT ALL + GOOD RIDDANCE + BLOWFUSE

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

14

Apirilaren

Igandea, 14 Apirilaren

BLOWFUSE + Violets + HAX!!!

Sala Zero, Tarragona



2019

13

Apirilaren

Larunbata, 13 Apirilaren

BLOWFUSE + Moshbowl

La Boite, Lleida



2019

13

Apirilaren

Larunbata, 13 Apirilaren

CRIM

Lata de Zinc, Oviedo



2019

13

Apirilaren

Larunbata, 13 Apirilaren

COCK SPARRER + The Guilty Brigade + Brigade Loco

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

12

Apirilaren

Ostirala, 12 Apirilaren

BLOWFUSE + Taüts

Jazz Cava, Vic



2019

12

Apirilaren

Ostirala, 12 Apirilaren

CRIM + artista invitado

Porta Caeli, Valladolid



2019

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

CRIM + Panellet + Disaster Jacks

Salamandra, L"Hospitalet



2019

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

BLOWFUSE + Guillotina + NitroPollo + Aceswords

Asociación Cultural Octubre, Torrelavega



2019

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

PERKELE + LIONS LAW + ALTERNATE ACTION

Sala But, Madrid



2019

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

BLOWFUSE + Apache

La Iguana, Vigo



2019

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

Lions Law + Alternate Action + Von Dänikens

Estraperlo Club, Badalona



2019

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

NO FUN AT ALL + The Mexican Sugar Skulls

Sala X, Sevilla



2019

4

Apirilaren

Osteguna, 4 Apirilaren

BLOWFUSE - Cancelado

Mardi Gras, A Coruña



2019

30

Martxoaren

Larunbata, 30 Martxoaren

BAGGY TROUSSERS + THE BIZNESS

El Sielu, Manresa



2019

28

Martxoaren

Osteguna, 28 Martxoaren

TALCO + artistas invitado

Malatesta, Santiago de Compostela



2019

23

Martxoaren

Larunbata, 23 Martxoaren

BLOWFUSE + Weak

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

22

Martxoaren

Ostirala, 22 Martxoaren

BLOWFUSE + Ernia

Biribay, Logroño



2019

21

Martxoaren

Osteguna, 21 Martxoaren

BLOWFUSE + Abisme EV

16 Toneladas, Valencia



2019

17

Martxoaren

Igandea, 17 Martxoaren

BLOWFUSE + The Rotten Teens

Lata de Zinc, Oviedo



2019

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

R.W.W. + BAGGY TROUSERS - SAINT PATRICKS ESTRAPERLISTA

Estraperlo Club, Badalona



2019

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

CRIM + BATEC + Bloody Gums

Stroika, Manresa



2019

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

BLOWFUSE + Worth It

Satelite T, Bilbao



2019

15

Martxoaren

Ostirala, 15 Martxoaren

CRIM + ISSUES + Bloody Gums

Sala Zero, Tarragona



2019

15

Martxoaren

Ostirala, 15 Martxoaren

BLOWFUSE + Flyshit + NorkZer

DABADABA, Donosti



2019

14

Martxoaren

Osteguna, 14 Martxoaren

BLOWFUSE + Fuga Disociativa

Arrebato, Zaragoza



2019

10

Martxoaren

Igandea, 10 Martxoaren

BLOWFUSE + MainLine 10

Pub Terra, Castellón



2019

9

Martxoaren

Larunbata, 9 Martxoaren

RUDE PRIDE + THE GUNDOWN + IMPULS

Sala Zero, Tarragona



2019

9

Martxoaren

Larunbata, 9 Martxoaren

BLOWFUSE + Triple Ente

TNT BLUES, Cox, Alicante



2019

8

Martxoaren

Ostirala, 8 Martxoaren

BLOWFUSE + FAiLS!

ACD HOLLANDER, Sevilla



2019

7

Martxoaren

Osteguna, 7 Martxoaren

BLOWFUSE + FAiLS!

Sala Teatro, Malaga



2019

2

Martxoaren

Larunbata, 2 Martxoaren

CRIM + Toni Metralla y Los Antibalas

Pub El Mendigo, Barakaldo



2019

1

Martxoaren

Ostirala, 1 Martxoaren

CRIM + Brigade Loco

DABADABA, Donosti



2019

1

Martxoaren

Ostirala, 1 Martxoaren

BLOWFUSE + Violets + Batec

Razzmatazz 3, Barcelona



2019

22

Otsaila

Ostirala, 22 Otsaila

PANELLET + COHERENCE

Cal Ninyo - Espai Weller, Sant Boi de Llobregat



2019

17

Otsaila

Igandea, 17 Otsaila

SLAPSHOT + Impacto

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

16

Otsaila

Larunbata, 16 Otsaila

CRIM + Paüra

La Boite, Lleida



2019

16

Otsaila

Larunbata, 16 Otsaila

RECONQUESTA + LA OPOSICIÓN + REBELION + EXILI

Estraperlo Club, Badalona



2019

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

ABONAMENT SLAPSHOT + RECONQUESTA DIES 15 & 16 FEBRER

Estraperlo Club, Badalona



2019

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

SLAPSHOT + SHIPWRECKED + ORREAGA 778 + ASEDIO

Estraperlo Club, Badalona



2019

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

CRIM + Violets + BATEC

La Mirona, Salt



2019

14

Otsaila

Osteguna, 14 Otsaila

MICHALE GRAVES + artista invitado

Jimmy Jazz, Vitoria



2019

12

Otsaila

Asteartea, 12 Otsaila

MICHALE GRAVES + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2019

11

Otsaila

Astelehena, 11 Otsaila

MICHALE GRAVES

Mardi Gras, A Coruña



2019

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

MICHALE GRAVES + artista invitado

Sala Amstel, Valencia



2019

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

CRIM + Kaleko Urdangak + Nafarroa 1512

Sala Totem, Villava



2019

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

LA INQUISICIÓN + Gürtel Club

Drastik Punkaires, Granollers



2019

8

Otsaila

Ostirala, 8 Otsaila

CRIM + Rebel Minds

La Burbuja, Castellón



2019

8

Otsaila

Ostirala, 8 Otsaila

MICHALE GRAVES + artista convidat

Estraperlo Club, Badalona



2019

7

Otsaila

Osteguna, 7 Otsaila

MICHALE GRAVES + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2019

25

Urtarrila

Ostirala, 25 Urtarrila

JUNTO + Guerra Sucia

Rocksound, Barcelona



2019

19

Urtarrila

Larunbata, 19 Urtarrila

CRIM + Nitropollo

Sala Wurlitzer, Madrid



2019

18

Urtarrila

Ostirala, 18 Urtarrila

CRIM + Big Head Down

Arrebato, Zaragoza



2019

12

Urtarrila

Larunbata, 12 Urtarrila

CRIM + Nobodys fools + Ultima Sacudida

Sala Master, Vigo



2019

11

Urtarrila

Ostirala, 11 Urtarrila

CRIM + Nobodys fools

Mardi Gras, A Coruña



2019

4

Urtarrila

Ostirala, 4 Urtarrila

DR CALYPSO concert de comiat - ESGOTAT!! COMPRA LES ENTRADES DEL CONCERT DE COMIAT DEL DIA 2 DE GENER

Sala Apolo, Barcelona



2019

2

Urtarrila

Asteazkena, 2 Urtarrila

DR. CALYPSO - CONCERT DE COMIAT - 2ª DATA

Sala Apolo, Barcelona



2018

29

Abenduaren

Larunbata, 29 Abenduaren

CRIM + Bay City Killers + Batec

Razzmatazz 2, Barcelona



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

DR. CALYPSO

L"Alternativa, La Bisbal de L"Empordà



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

THE BABOON SHOW + artistas invitados

Copernico, Madrid



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

TALCO + artistas invitados

Hangar, Burgos



2018

22

Abenduaren

Larunbata, 22 Abenduaren

10 ANIVERSARI ESTRAPERLO CLUB



2018

21

Abenduaren

Ostirala, 21 Abenduaren

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Sala Zero, Tarragona



2018

16

Abenduaren

Igandea, 16 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Estraperlo Club, Badalona



2018

15

Abenduaren

Larunbata, 15 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Copernico, Madrid



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

LA INQUISICIÓN + artista invitado

La Boite, Lleida



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

THE BRIEFS + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

13

Abenduaren

Osteguna, 13 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Sala Lopez, Zaragoza



2018

13

Abenduaren

Osteguna, 13 Abenduaren

PANELLET + NEKE POLITIKOA

Satelite T, Bilbao



2018

11

Abenduaren

Asteartea, 11 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Garaje Beat Club, Murcia



2018

8

Abenduaren

Larunbata, 8 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO + PORFIRIA 666

Lava, Valladolid



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

THE BABOON SHOW + artistas invitados

Sala Master, Vigo



2018

6

Abenduaren

Osteguna, 6 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Playa Club, A Coruña



2018

5

Abenduaren

Asteazkena, 5 Abenduaren

BRUJERIA + RATOS DE PORAO

Escenario Santander, Santander



2018

1

Abenduaren

Larunbata, 1 Abenduaren

DR. CALYPSO + THE TOASTERS + POTATO

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

30

Azaroaren

Ostirala, 30 Azaroaren

DR. CALYPSO + THE TOASTERS

Zorrrotzako Gaztetxe, Bilbao



2018

30

Azaroaren

Ostirala, 30 Azaroaren

PANELLET + LADY MAMBO

Veneno Stereo, Castellón



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

DR. CALYPSO

El Sielu, Manresa



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

THE INSPECTOR CLUZO

Sala VOL, Barcelona



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

THE RUMJACKS + artista invitado

Estraperlo Club, Badalona



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

DR. CALYPSO

Sala Zero, Tarragona



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

PANELLET + artista invitado

La Boite, Lleida



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

THE INSPECTOR CLUZO

Satelite T, Bilbao



2018

22

Azaroaren

Osteguna, 22 Azaroaren

THE INSPECTOR CLUZO

Sala Lopez, Zaragoza



2018

22

Azaroaren

Osteguna, 22 Azaroaren

THE RUMJACKS + artista invitado

Sir Laurens, Oviedo



2018

21

Azaroaren

Asteazkena, 21 Azaroaren

THE INSPECTOR CLUZO

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

JERRY A. & 25TH COMING FIRE + ESTRICALLA

Estraperlo Club, Badalona



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

16

Azaroaren

Ostirala, 16 Azaroaren

PANELLET + artista invitado

Sala Zero, Tarragona



2018

11

Azaroaren

Igandea, 11 Azaroaren

STREET DOGS + TOPNOVIL + BATEC

Estraperlo Club, Badalona



2018

1

Azaroaren

Osteguna, 1 Azaroaren

APLAZADO TALCO + artistas invitado - NUEVA FECHA POR CONFIRMAR

Sala La Vaca, Ponferrada



2018

31

Urria

Asteazkena, 31 Urria

THE BABOON SHOW + Disaster Jacks

La Burbuja, Castellón



2018

26

Urria

Ostirala, 26 Urria

PANELLET + artista invitado

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

26

Urria

Ostirala, 26 Urria

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Galaxy Gong Club, Oviedo



2018

25

Urria

Osteguna, 25 Urria

SWORN ENEMY + CASTIGO

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

24

Urria

Asteazkena, 24 Urria

SWORN ENEMY + 8 OUNCES

Rocksound, Barcelona



2018

20

Urria

Larunbata, 20 Urria

LA INQUISICIÓN + artista convidat

L"Alternativa, La Bisbal de L"Empordà



2018

19

Urria

Ostirala, 19 Urria

LA INQUISICIÓN + artista invitado

Rocksound, Barcelona



2018

14

Urria

Igandea, 14 Urria

PIPES & PINTS + artista convidat

Rocksound, Barcelona



2018

14

Urria

Igandea, 14 Urria

THE BABOON SHOW + LGOR

Sa Possessió, Palma de Mallorca



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

PIPES AND PINTS + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

THE BABOON SHOW - KIDS TO THE FRONT show

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

TALCO + artistas invitados

Garaje Beat Club, Murcia



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

THE BABOON SHOW + THE CAPACES

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

THE BABOON SHOW + THE CAPACES

Zentral, Pamplona



2018

11

Urria

Osteguna, 11 Urria

TALCO + artistas invitados

Espacio Vias, Leon



2018

11

Urria

Osteguna, 11 Urria

THE BABOON SHOW + THE CAPACES

Razzmatazz 2, Barcelona



2018

10

Urria

Asteazkena, 10 Urria

PIPES AND PINTS

Galaxy Gong Club, Oviedo



2018

6

Urria

Larunbata, 6 Urria

DR. CALYPSO

Sala Lopez, Zaragoza



2018

6

Urria

Larunbata, 6 Urria

POCASOLTA FEST - DISSABTE 6 D"OCTUBRE

Estraperlo Club, Badalona



2018

5

Urria

Ostirala, 5 Urria

PANELLET + Malestar social + Bad Mongos

La Mirona, Salt



2018

5

Urria

Ostirala, 5 Urria

POCASOLTA FEST - ABONAMENT 2 DIES

Estraperlo Club, Badalona



2018

5

Urria

Ostirala, 5 Urria

POCASOLTA FEST - DIVENDRES 5 D"OCTUBRE

Estraperlo Club, Badalona



2018

30

Iraila

Igandea, 30 Iraila

GIUDA + Obsesión Fatal

Zorrrotzako Gaztetxe, Bilbao



2018

29

Iraila

Larunbata, 29 Iraila

SOZIEDAD ALKOHOLIKA + ANAL HARD + PYCAYA

Razzmatazz 1, Barcelona



2018

28

Iraila

Ostirala, 28 Iraila

PANELLET + Malestar Social + Icarians

Razzmatazz 3, Barcelona



2018

28

Iraila

Ostirala, 28 Iraila

TALCO + artistes convidats

La Cabra, Vic



2018

16

Abuztua

Osteguna, 16 Abuztua

BEACH BEER AND CHAOS 2018

Estraperlo Club, Badalona



2018

15

Abuztua

Asteazkena, 15 Abuztua

THE HOTKNIVES + THORPEDIANS

Estraperlo Club, Badalona



2018

13

Uztailaren

Ostirala, 13 Uztailaren

JELLO BIAFRA & THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE + La Banda Trapera del Río

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

12

Uztailaren

Osteguna, 12 Uztailaren

AUTHORITY ZERO

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

10

Uztailaren

Asteartea, 10 Uztailaren

JELLO BIAFRA & THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE + artista invitado

Copernico, Madrid



2018

20

Ekaina

Asteazkena, 20 Ekaina

TEENAGE BOTTLEROCKET + Panellet + Violets

Rocksound, Barcelona



2018

18

Ekaina

Astelehena, 18 Ekaina

TEENAGE BOTTLEROCKET + Panellet

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

17

Ekaina

Igandea, 17 Ekaina

TEENAGE BOTTLEROCKET + Panellet + The Hormones

Lata de Zinc, Oviedo



2018

10

Ekaina

Igandea, 10 Ekaina

SLAPSHOT + On The Edge

Rocksound, Barcelona



2018

9

Ekaina

Larunbata, 9 Ekaina

ANGELIC UPSTARTS + THE CASUALTIES + RADIOX

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

7

Ekaina

Osteguna, 7 Ekaina

SLAPSHOT + artistas invitados

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

5

Ekaina

Asteartea, 5 Ekaina

THE CASUALTIES + artista invitados

Gruta 77, Madrid



2018

2

Ekaina

Larunbata, 2 Ekaina

THE CASUALTIES + artista invitados

Playa Club, A Coruña



2018

19

Maiatzaren

Larunbata, 19 Maiatzaren

VENEREA + NOT AVAILABLE + ESTUPIDO YO

Estraperlo Club, Badalona



2018

19

Maiatzaren

Larunbata, 19 Maiatzaren

BUS DR. CALYPSO - ANIVERSARI GUINEU

Cerveses Guineu,



2018

18

Maiatzaren

Ostirala, 18 Maiatzaren

VENERA + ESTUPIDO YO + PUK*2

Four Seasons, Castellón



2018

17

Maiatzaren

Osteguna, 17 Maiatzaren

VENEREA + ESTUPIDO YO

Trashcan, Madrid



2018

16

Maiatzaren

Asteazkena, 16 Maiatzaren

VENEREA + ESTUPIDO YO

Lata de Zinc, Oviedo



2018

5

Maiatzaren

Larunbata, 5 Maiatzaren

FLATLINERS + TRUE MOUNTAINS + BAY CITY KILLERS

Estraperlo Club, Badalona



2018

4

Maiatzaren

Ostirala, 4 Maiatzaren

BISHOPS GREEN + GRADE 2 + FURIES

Estraperlo Club, Badalona



2018

4

Maiatzaren

Ostirala, 4 Maiatzaren

FLATLINERS + Bates Motel

Four Seasons, Castellón



2018

3

Maiatzaren

Osteguna, 3 Maiatzaren

FLATLINERS + TRUE MOUNTAINS

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

3

Maiatzaren

Osteguna, 3 Maiatzaren

BISHOPS GREEN + GRADE 2 + FURIES

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

2

Maiatzaren

Asteazkena, 2 Maiatzaren

FLATLINERS

Lata de Zinc, Oviedo



2018

21

Apirilaren

Larunbata, 21 Apirilaren

Talco + Ebri Knight (Oviedo - Sir Laurens)

Sir Laurens, Oviedo



2018

20

Apirilaren

Ostirala, 20 Apirilaren

Talco + Ebri Knight (A Coruña - Playa Club)

Playa Club, A Coruña



2018

20

Apirilaren

Ostirala, 20 Apirilaren

CRIM + PANELLET + IMPULS

Sala Zero, Tarragona



2018

19

Apirilaren

Osteguna, 19 Apirilaren

DEEZ NUTS + Bellako

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

19

Apirilaren

Osteguna, 19 Apirilaren

ZEKE + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2018

18

Apirilaren

Asteazkena, 18 Apirilaren

DEEZ NUTS + Bellako

16 Toneladas, Valencia



2018

18

Apirilaren

Asteazkena, 18 Apirilaren

ZEKE + artistes convidats

Rocksound, Barcelona



2018

17

Apirilaren

Asteartea, 17 Apirilaren

DEEZ NUTS + Bellako

Razzmatazz 3, Barcelona



2018

14

Apirilaren

Larunbata, 14 Apirilaren

Talco + Ebri Knight (Valladolid - Sala Lava)

Lava, Valladolid



2018

13

Apirilaren

Ostirala, 13 Apirilaren

Talco + Ebri Knight (Vitoria - Jimmy Jazz)

Jimmy Jazz, Vitoria



2018

25

Martxoaren

Igandea, 25 Martxoaren

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Razzmatazz 1, Barcelona



2018

24

Martxoaren

Larunbata, 24 Martxoaren

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Sala But, Madrid



2018

17

Martxoaren

Larunbata, 17 Martxoaren

DR. CALYPSO + THE CABRIANS

Estraperlo Club, Badalona



2018

16

Martxoaren

Ostirala, 16 Martxoaren

BOOZE AND GLORY + artistas invitados

Mytho, Bilbao



2018

15

Martxoaren

Osteguna, 15 Martxoaren

BOOZE AND GLORY + artistes convidats

Four Seasons, Castellón



2018

9

Martxoaren

Ostirala, 9 Martxoaren

The Baboon Show

PUTZUZULO GAZTETXEA, Zarautz



2018

8

Martxoaren

Osteguna, 8 Martxoaren

The Baboon Show

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

7

Martxoaren

Asteazkena, 7 Martxoaren

2a FECHA!!! THE BABOON SHOW

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

6

Martxoaren

Asteartea, 6 Martxoaren

The Baboon Show

Porta Caeli, Valladolid



2018

5

Martxoaren

Astelehena, 5 Martxoaren

The Baboon Show

Mardi Gras, A Coruña



2018

4

Martxoaren

Igandea, 4 Martxoaren

The Baboon Show

Lata de Zinc, Oviedo



2018

4

Martxoaren

Igandea, 4 Martxoaren

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Four Seasons, Castellón



2018

3

Martxoaren

Larunbata, 3 Martxoaren

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Taberna del Pirata, Llançà



2018

3

Martxoaren

Larunbata, 3 Martxoaren

The Baboon Show

Sala Lopez, Zaragoza



2018

3

Martxoaren

Larunbata, 3 Martxoaren

Talco + Ebri Knight (Barcelona - Razzmatazz)

Razzmatazz 1, Barcelona



2018

2

Martxoaren

Ostirala, 2 Martxoaren

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Rocksound, Barcelona



2018

2

Martxoaren

Ostirala, 2 Martxoaren

The Baboon Show

Estraperlo Club, Badalona



2018

2

Martxoaren

Ostirala, 2 Martxoaren

SOLD OUT !!! Talco + Ebri Knight (Madrid - Sala But)

Sala But, Madrid



2018

1

Martxoaren

Osteguna, 1 Martxoaren

DANI LLAMAS + YOTAM BEN HORIN

Sala Wurlitzer, Madrid



2018

1

Martxoaren

Osteguna, 1 Martxoaren

The Baboon Show

16 Toneladas, Valencia



2018

1

Martxoaren

Osteguna, 1 Martxoaren

TALCO + EBRI KNIGHT (2ª fecha)

Sala But, Madrid



2018

25

Otsaila

Igandea, 25 Otsaila

NO FUN AT ALL + SATANIC SURFERS + ADRENALIZED

Estraperlo Club, Badalona



2018

25

Otsaila

Igandea, 25 Otsaila

CRIM + WORT IT

Zorrrotzako Gaztetxe, Bilbao



2018

24

Otsaila

Larunbata, 24 Otsaila

CRIM + artista invitado

Galaxy Gong Club, Oviedo



2018

22

Otsaila

Osteguna, 22 Otsaila

NO FUN AT ALL + SATANIC SURFERS + ADRENALIZED

Copernico, Madrid



2018

2

Otsaila

Ostirala, 2 Otsaila

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Playa Club, A Coruña



2018

1

Otsaila

Osteguna, 1 Otsaila

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Sala Caracol, Madrid



2018

31

Urtarrila

Asteazkena, 31 Urtarrila

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Kafe Antzokia Bilbao, Bilbao



2018

30

Urtarrila

Asteartea, 30 Urtarrila

COMEBACK KID + NASTY + artistas invitados

Razzmatazz 2, Barcelona



2018

20

Urtarrila

Larunbata, 20 Urtarrila

ULTIMO ASALTO + RECONQUESTA + REBELIÓN

Estraperlo Club, Badalona



2018

20

Urtarrila

Larunbata, 20 Urtarrila

SNUFF + Aerobics

Four Seasons, Castellón



2017

23

Abenduaren

Larunbata, 23 Abenduaren

NOVÈ ANIVERSARI ESTRAPERLO CLUB

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Abenduaren

Larunbata, 16 Abenduaren

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

15

Abenduaren

Ostirala, 15 Abenduaren

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Sala Lopez, Zaragoza



2017

14

Abenduaren

Osteguna, 14 Abenduaren

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Sala MON Live, Madrid



2017

9

Abenduaren

Larunbata, 9 Abenduaren

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Playa Club, A Coruña



2017

7

Abenduaren

Osteguna, 7 Abenduaren

NAPALM DEATH + LOOKING FOR AN ANSWER + DEATHRITE

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

24

Azaroaren

Ostirala, 24 Azaroaren

KELTOI! + RUDE PRIDE + CRIM

Sala Master, Vigo



2017

23

Azaroaren

Osteguna, 23 Azaroaren

CRIM + artista invitado

Mardi Gras, A Coruña



2017

13

Azaroaren

Astelehena, 13 Azaroaren

DEATH BEFORE DISHONOR + LAST HOPE

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

1

Azaroaren

Asteazkena, 1 Azaroaren

THE SLACKERS + THE PENGUINS

Sala Apolo, Barcelona



2017

31

Urria

Asteartea, 31 Urria

CASTANYADA SOLIDARIA

Estraperlo Club, Badalona



2017

28

Urria

Larunbata, 28 Urria

THE LORDS OF ALTAMONT

Satelite T, Bilbao



2017

25

Urria

Asteazkena, 25 Urria

THE LORDS OF ALTAMONT

Sala Lopez, Zaragoza



2017

23

Urria

Astelehena, 23 Urria

THE LORDS OF ALTAMONT + artista convidat

Rocksound, Barcelona



2017

18

Urria

Asteazkena, 18 Urria

HARD-ONS + artistes convidats

Rocksound, Barcelona



2017

12

Urria

Osteguna, 12 Urria

THE ADICTS + THE RUMJACKS

Sala MON Live, Madrid



2017

11

Urria

Asteazkena, 11 Urria

THE ADICTS + THE RUMJACKS

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

10

Urria

Asteartea, 10 Urria

THE RUMJACKS

Lata de Zinc, Oviedo



2017

7

Urria

Larunbata, 7 Urria

OKTOBERCHAOS 2017

Estraperlo Club, Badalona



2017

6

Urria

Ostirala, 6 Urria

CRIM + STRONGBOW + THE BASTARDS

Redstar, Valls



2017

24

Iraila

Igandea, 24 Iraila

CRIM + THE MOVEMENT

CC La Fonteta, Sant Feliu de Codines



2017

24

Iraila

Igandea, 24 Iraila

THE REAL MCKENZIES + artista convidat

Cafe del Teatre - Lleida, Lleida



2017

23

Iraila

Larunbata, 23 Iraila

TALCO

ES GREMI, Mallorca



2017

22

Iraila

Ostirala, 22 Iraila

THE REAL MCKENZIES + artistas invitados

Jimmy Jazz, Gasteiz/Vitoria



2017

20

Iraila

Asteazkena, 20 Iraila

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Porta Caeli, Valladolid



2017

19

Iraila

Asteartea, 19 Iraila

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Playa Club, A Coruña



2017

18

Iraila

Astelehena, 18 Iraila

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Lata de Zinc, Oviedo



2017

17

Iraila

Igandea, 17 Iraila

THE REAL MCKENZIES + artista invitado

Sala Lopez, Zaragoza



2017

16

Iraila

Larunbata, 16 Iraila

THE REAL MCKENZIES

Sala Zero, Tarragona



2017

17

Abuztua

Osteguna, 17 Abuztua

BEACH BEER & CHAOS 2017

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Abuztua

Asteazkena, 16 Abuztua

BBC WARM UP PARTY - HEPCAT + support band

Estraperlo Club, Badalona



2017

27

Uztailaren

Osteguna, 27 Uztailaren

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

DABADABA, Donosti



2017

27

Uztailaren

Osteguna, 27 Uztailaren

PEARS + REBEL MINDS

Sala Boom, Benicassim



2017

26

Uztailaren

Asteazkena, 26 Uztailaren

SAMIAM + PEARS + IM

Estraperlo Club, Badalona



2017

24

Uztailaren

Astelehena, 24 Uztailaren

SAMIAM + PEARS

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

23

Uztailaren

Igandea, 23 Uztailaren

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Sala Pelicano, Cadiz



2017

21

Uztailaren

Ostirala, 21 Uztailaren

LAGWAGON + FACE TO FACE + G.A.S. DRUMMERS

Sala But, Madrid



2017

2

Uztailaren

Igandea, 2 Uztailaren

MDC + DAVE SMALLEY + ZOMBI PUJOL

Rocksound, Barcelona



2017

29

Ekaina

Osteguna, 29 Ekaina

CJ RAMONE + artistes convidats

Rocksound, Barcelona



2017

28

Ekaina

Asteazkena, 28 Ekaina

CJ RAMONE + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2017

28

Ekaina

Asteazkena, 28 Ekaina

SUICIDAL TENDENCIES + RATOS DE PORAO

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

27

Ekaina

Asteartea, 27 Ekaina

SUICIDAL TENDENCIES + RATOS DE PORAO

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

25

Ekaina

Igandea, 25 Ekaina

RATOS DE PORAO + artistas invitados

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

24

Ekaina

Larunbata, 24 Ekaina

CJ RAMONE + The Wanna Wannas

Lata de Zinc, Oviedo



2017

19

Ekaina

Astelehena, 19 Ekaina

LEFTOVER CRACK + Infección + La Morgue

Lata de Zinc, Oviedo



2017

18

Ekaina

Igandea, 18 Ekaina

LEFTOVER CRACK + artistas invitados

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

17

Ekaina

Larunbata, 17 Ekaina

LEFTOVER CRACK + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Ekaina

Ostirala, 16 Ekaina

ZEKE + The Capaces + Aces Of Swords + Disaster Jacks

Estraperlo Club, Badalona



2017

16

Ekaina

Ostirala, 16 Ekaina

D.R.I. + artistas invitados

Jimmy Jazz, Vitoria/Gasteiz



2017

15

Ekaina

Osteguna, 15 Ekaina

D.R.I. + artistas invitados

Sala Caracol, Madrid



2017

14

Ekaina

Asteazkena, 14 Ekaina

D.R.I + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2017

13

Ekaina

Asteartea, 13 Ekaina

HATEBREED + D.R.I. + artistes convidats

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

12

Ekaina

Astelehena, 12 Ekaina

HATEBREED + artistas invitados

Sala Caracol, Madrid



2017

10

Ekaina

Larunbata, 10 Ekaina

HATEBREED + artistas invitados

Jimmy Jazz, Gasteiz/Vitoria



2017

4

Ekaina

Igandea, 4 Ekaina

VICTORY + LA INQUISICIÓN

Rocksound, Barcelona



2017

20

Maiatzaren

Larunbata, 20 Maiatzaren

SAINTS & SINNERS + REBELION + DESTRAL DE GUERRA

Estraperlo Club, Badalona



2017

7

Maiatzaren

Igandea, 7 Maiatzaren

CROWBAR

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

7

Maiatzaren

Igandea, 7 Maiatzaren

MADBALL + IGNITE + H2O + ANAL-HARD

Razzmatazz 2, Barcelona



2017

4

Maiatzaren

Osteguna, 4 Maiatzaren

CROWBAR + Rebuig

Razzmatazz 3, Barcelona



2017

4

Maiatzaren

Osteguna, 4 Maiatzaren

MADBALL + IGNITE + H2O + ANAL-HARD

Penelope, Madrid



2017

15

Apirilaren

Larunbata, 15 Apirilaren

THE EXPLOITED + THE CASUALTIES + CODE RED + CLOWNS

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

14

Apirilaren

Ostirala, 14 Apirilaren

THE EXPLOITED + THE CASUALTIES + CODE RED + CLOWNS

Sala Caracol, Madrid



2017

13

Apirilaren

Osteguna, 13 Apirilaren

THE EXPLOITED + THE CASUALTIES + CODE RED + CLOWNS

Estraperlo Club, Badalona



2017

9

Apirilaren

Igandea, 9 Apirilaren

ISOTOPES + SIN CITY DEVILS

Forum Celticum, O Burgo (A Coruña)



2017

8

Apirilaren

Larunbata, 8 Apirilaren

ANAL-HARD + HUMAN ASHTRAY + A CUCHILLO + THROUGH THE LIES

Estraperlo Club, Badalona



2017

7

Apirilaren

Ostirala, 7 Apirilaren

Legion 76 + High Society + The Upset

Rocksound, Barcelona



2017

6

Apirilaren

Osteguna, 6 Apirilaren

ISOTOPES + Panellet

Rocksound, Barcelona



2017

25

Martxoaren

Larunbata, 25 Martxoaren

SLAUGHTER & THE DOGS + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2017

24

Martxoaren

Ostirala, 24 Martxoaren

CRIM + artistes convidats

CC La Fonteta, Sant Feliu de Codines



2017

24

Martxoaren

Ostirala, 24 Martxoaren

SLAUGHTER & THE DOGS + 13 Krauss

Sala Eden, Huesca



2017

18

Martxoaren

Larunbata, 18 Martxoaren

BOOZE & GLORY + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2017

17

Martxoaren

Ostirala, 17 Martxoaren

CRIM + artistes convidats

La Masia, Sant Boi



2017

16

Martxoaren

Osteguna, 16 Martxoaren

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Paris15, Malaga



2017

15

Martxoaren

Asteazkena, 15 Martxoaren

BOOZE & GLORY + artista invitado

La Iguana, Vigo



2017

14

Martxoaren

Asteartea, 14 Martxoaren

BOOZE & GLORY + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2017

14

Martxoaren

Asteartea, 14 Martxoaren

HEAVEN SHALL BURN + artistas invitados

Jimmy Jazz, Vitoria



2017

11

Martxoaren

Larunbata, 11 Martxoaren

CRIM + artistes convidats

L"Alternativa, La Bisbal de L"Empodrà



2017

4

Martxoaren

Larunbata, 4 Martxoaren

CRIM + artistes convidats

Stroika, Manresa



2017

24

Otsaila

Ostirala, 24 Otsaila

CRIM + artistes convidats

La Boite, LLeida



2017

18

Otsaila

Larunbata, 18 Otsaila

CRIM + artistes convidats

Sala Breakout, Sabadell



2017

17

Otsaila

Ostirala, 17 Otsaila

CRIM + artistes convidats

Sala Toman, Reus



2017

11

Otsaila

Larunbata, 11 Otsaila

ME FIRST & THE GIMME GIMMES + Masked Intruder

Santana 27, Bilbao



2017

10

Otsaila

Ostirala, 10 Otsaila

CRIM + artistes convidats

Sabotage, Mallorca



2017

10

Otsaila

Ostirala, 10 Otsaila

ME FIRST & THE GIMME GIMMES + Masked Intruder

Sala Apolo, Barcelona



2017

9

Otsaila

Osteguna, 9 Otsaila

ME FIRST & THE GIMME GIMMES + Masked Intruder

Sala But, Madrid



2017

7

Otsaila

Asteartea, 7 Otsaila

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Sala Wurlitzer, Madrid



2017

5

Otsaila

Igandea, 5 Otsaila

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Rocksound, Barcelona



2017

5

Otsaila

Igandea, 5 Otsaila

JOEY CAPE + DANI LLAMAS

Rocksound, Barcelona



2017

3

Otsaila

Ostirala, 3 Otsaila

CRIM + artistes convidats

Sala Pasternak, Vic



2017

7

Urtarrila

Larunbata, 7 Urtarrila

CRIM + Estricalla + Milenrama + Appraise

La Bombolla, Salt



2017

7

Urtarrila

Larunbata, 7 Urtarrila

TALCO + artistas invitados

Stroika, Manresa



2017

6

Urtarrila

Ostirala, 6 Urtarrila

TALCO + artistas invitados

Sala Gossip, Villarreal



2017

5

Urtarrila

Osteguna, 5 Urtarrila

TALCO + artistas invitados

Cotton Club, Lleida



2017

4

Urtarrila

Asteazkena, 4 Urtarrila

TALCO + artistas invitados

Hangar, Burgos



2016

30

Abenduaren

Ostirala, 30 Abenduaren

TALCO + artistas invitados

Espacio Vias, Leon



2016

29

Abenduaren

Osteguna, 29 Abenduaren

TALCO + artistas invitados

Doka, Donosti



2016

17

Abenduaren

Larunbata, 17 Abenduaren

BRUJERIA + artistes convidats

Razzmatazz 2, Barcelona



2016

16

Abenduaren

Ostirala, 16 Abenduaren

BRUJERIA + artistas invitados

Penelope, Madrid



2016

15

Abenduaren

Osteguna, 15 Abenduaren

BRUJERIA + artistas invitados

Garaje Beat Club, Murcia



2016

14

Abenduaren

Asteazkena, 14 Abenduaren

BRUJERIA + artistas invitados

Sala Lopez, Zaragoza



2016

10

Abenduaren

Larunbata, 10 Abenduaren

BRUJERIA + artistas invitados

Jimmy Jazz, Vitoria / Gasteiz



2016

9

Abenduaren

Ostirala, 9 Abenduaren

BRUJERIA + artistas invitados

Sir Laurens, Oviedo



2016

8

Abenduaren

Osteguna, 8 Abenduaren

BRUJERIA + artistas invitados

Playa Club, A Coruña



2016

4

Abenduaren

Igandea, 4 Abenduaren

CALIBAN + SUICIDE SILENCE + TO THE RATS AND WOLVES

Sala Chango, Madrid



2016

3

Abenduaren

Larunbata, 3 Abenduaren

CRIM + artistes convidats

Estraperlo Club, Badalona



2016

3

Abenduaren

Larunbata, 3 Abenduaren

BORN FROM PAIN + RISK IT + artista invitado

Jimmy Jazz, Vitoria / Gasteiz



2016

3

Abenduaren

<